Arama Logo

Galatasaray yönetiminden çılgın Icardi planı!
7
G.SARAY'IN ÇILGIN PLANI

Galatasaray yönetimi, Cumhuriyet’in 100. yılında elde edilen şampiyonluğu tarihi bir imza töreniyle taçlandırmayı planlıyor. Ezeli rakipler Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın önünde 23. şampiyonluğuna ulaşan Aslan, tarihi zafer sonrası tribünleri çıldırtacak bir plan hazırlığında! Dursun Özbek ve ekibi, camiaya Icardi’nin bonservisini hediye etmeyi planlıyor.

G.SARAY'IN ÇILGIN PLANI
6
ŞAMPİYONLUĞU TAÇLANDIRACAK İMZA

Galatasaray 23. şampiyonluğunu tarihi bir imzayla taçlandıracak gibi duruyor. Yönetim, zafer meşaleleri henüz yanmışken coşku dozunu zirveye çıkarma amacında. Masadaki isim, sezonun kahramanı Icardi. Yönetim, Arjantinli yıldızın bonservisi için PSG ile 10 milyon Euro'luk bir anlaşmayı zorluyor. El sıkışılması halinde ise NEF Stadı’nda eşi benzeri görülmemiş bir organizasyon planlanıyor.

ŞAMPİYONLUĞU TAÇLANDIRACAK İMZA
5
ICARDI İÇİN 50 BİN KİŞİLİK İMZA TÖRENİ!

Galatasaray, PSG ile anlaşırsa Arjantinli yıldız için statta imza organizasyonu yapılacak. Attığı 21 golle lige damgasını vuran, özellikle son haftalardaki çıkışıyla takımını şampiyonluk yolunda sırtlayan Icardi, Florya'daki kutlamaları da coşturan isimdi. Güneş gözlüğüyle çıkıp Türkçe şarkılar, marşlar söyledi, 3'lü çektirdi, elinde meşaleyle zıpladı, davulun başına geçti, baştan sonra tüm gösteride ön planda o vardı.

ICARDI İÇİN 50 BİN KİŞİLİK İMZA TÖRENİ!
4
İMZA TÖRENİ PLANI

Şimdi ise sıra en zor göreve geldi. Yönetim, Icardi'nin bonservisini almak için kolları sıvadı. PSG onay verirse, statta tam 50 bin kişilik imza töreni planlanıyor.

İMZA TÖRENİ PLANI
3
MUHTEŞEM GECE YAŞATTI

Süper Lig'de 21 golle harika bir sezon geçiren, tam da şampiyonluk haftalarında takımı adeta tek başına sırtlayan Mauro Icardi, kutlamaların da yıldızıydı. Başkent'teki sevinç gösterilerinin ardından Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeki kutlamada da büyük coşku yaşayan Icardi, güneş gözlükleriyle adeta bir pop star gibi taraftarların karşısına çıktı. Türkçe şarkılar ve marşlar söyleyen, elindeki meşaleyi yakıp zıplayan, bir ara davul çalan ve taraftara 3'lü çektiren Arjantinli golcü, muhteşem bir gece yaşattı. Takım arkadaşları da eğlence boyunca Icardi'nin yanındaydı.

MUHTEŞEM GECE YAŞATTI
2
KAYBETMEK İSTEMİYORLAR

Galatasaray camiası, PSG'den kiralanan 30 yaşındaki santrforu artık kesinlikle kaybetmek istemiyor. Yönetim vakit kaybetmeden Güney Amerikalı yıldızın bonservisini almak için çalışmaları başlattı. Eğer PSG ile anlaşma sağlanabilirse, görkemli bir organizasyon planı da var. Sarı-Kırmızılılar, Icardi'nin imza törenini statta 50 bin kişinin önünde yapmayı hedefliyor.

KAYBETMEK İSTEMİYORLAR
1
"BURADA ÇOK MUTLUYUM"

Tecrübeli golcü ise transferle ilgili soruya şu cevabı verdi: "Tatilden sonra göreceğiz. Şu anda başka bir kulüple kontratım var. Bununla ilgili görüşülmesi gerekiyor. Burada çok mutluyum. Taraftarları çok seviyorum. Kulübü çok seviyorum. Burada birçok insan bana çok iyi yardımcı oluyor. Mutluyum ancak konuşulması gereken çok şey var." [Fanatik]

\