Sporx Extra Arama Logo

Erman Toroğlu'ndan Fenerbahçe-Galatasaray yorumu!
12

TOROĞLU'NDAN DERBİ YORUMU!

Erman Toroğlu, Fenerbahçe ile Galatasaray'ın 1-1 berabere kaldığı karşılaşmayı A Spor'da değerlendirdi.
11

ALAKASIZ BİR KART

Belhanda ilk devrede çok alakasız bir sarı kart gördü, sonra Valbuena'nın gördüğü kart, ne alaka? Görmeyin böyle kartlar.
10

KIRMIZI KART DOĞRU

Pozisyon bence net kırmızı karttı. Kaleci gelir miydi, mesafe ne kadardı, topu Diagne kontrol edebilir miydi gibi sorular geldi. Bir daha seyrettim ve kararımı verdim, kırmızı kart. Bence doğru.
9

KENDİNİ MESSI SANIYOR

Tolgay Arslan kötü bir futbolcu değil ama kendini olduğundan daha iyi oyuncu sanıyor. Kendini Messi falan sanıyor. Fena topçu değil ama kendisinin düşündüğü futbolcu da değil.
8

PALABIYIK NERDESİN?

Fenerbahçe'nin golünden önce Feghouli'ye faul var. Adamın topla alakası yok. Adam kırmızılı oyuncuyu alıyor, indiriyor. Ali Palabıyık, sen nerdesin?

7

BALTA HAKEMLER! AYIP

Bu balta hakemler varken bana çok iş düşer. Ben ölene kadar televizyonlarda çalışırım. Ayıp! Günler önce söylemiştim. Fenerbahçe, Ali Palabıyık’ı istedi ve boşuna da istemediği belli oldu. Cüneyt Çakır'ı Fenerbahçe istemiyordu, Galatasaray'da Ali Palabıyık'ı istemiyordu. Tam tersi oldu!
6

REZİL OLDU, MAKYAJ DÜŞTÜ

Bu hakemin notu 5 üzerinden 0, hakem falan değil bu. Rezil oldu! VAR gelince hakemlerin makyajı düştü. VAR'la birlikte hakemlerin gerçek yüzü ortaya çıktı.
5

BİR GECEDE İŞLER DEĞİŞTİ

Skrtel, Onyekuru'nun ayağına basıyor. Sonra gelip yerdeki Onyekuru'ya dikleniyor, Onyekuru ayağını kaldırınca Fenerbahçe'nin lehine faul oluyor. Sonra oyun faul atışıyla başlıyor. Sonra yine ayağa basma var ve gol geliyor. Yani pes..Bir gecede işler değişti. Beşiktaş tüm maçlarını kazanırsa; 2. oluyor, Galatasaray da 3. oluyor.
4

FİZİĞİ VAR, YÜREĞİ YOK

Bu hakemin fiziği var, yüreği yok. Cesareti yok, tedirgin. Çal abi sana ne? Rezil oldun bugün. Ben futbolcu olsam bu hakemi maçıma istemem. Bizler de hata yaptık fakat gördüğümüzü çaldık.

3

HEP F.BAHÇELİ OYUNCULAR

Ne tesadüf ya! Hep ayağa basan Fenerbahçeli oyuncular ama kart yok hep ayağa basmalar var. Mehmet Topal'ın Linnes'e yaptığı müdahaleye hadi sarı verelim zaten sarısı var, Fenerbahçe kaç kişi kalacak? 9 kişi...
2

ALİ PALABIYIK'IN MAKETİNİ...

Dirar'ın topla alakası yok ki. Feghouli'nin ayağına basıyor. Ali Palabıyık sen neredesin? Ben, Fenerbahçe kulübünün yerinde olsam takım otobüsünün ön camına Ali Palabıyık posteri asar öyle tesislere girerdim.
1

ŞAMPİYON YAPILMAYACAK

Şeytanın avukatlığını yapıyorum; Başakşehir şampiyon yapılacak. Galatasaray şampiyon yapılmayacak. Beşiktaş, Galatasaray'ın önünde ligi bitirecek ve Şampiyonlar Ligi'ne gidecek.