Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Beşiktaş'ta derbi öncesinde madde madde son durum!
11
BEŞİKTAŞ'TA DERBİ ÖNCESİ SON DURUM

Beşiktaş'ta Fenerbahçe derbisi öncesi Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nden son gelişmeler...

10
ARASIZ MOTİVASYON TURLARI

Başakşehir yenilgisi ve İstanbulspor beraberliği sonrası Beşiktaş'ta keyifler kaçmıştı. Teknik Direktör Valerien İsmael, ilk günlerde moral ve motivasyon unsurlarına odaklandı.

9
SANTRAYLA BİRLİKTE PRES

Ismael hafta boyu takımına pres çalışması yaptırdı. Beşiktaş santrayla beraber taraftar desteğini de arkasına alarak Fenerbahçe'ye yoğun bir baskı uygulayıp hataya zorlamayı planlıyor.

8
ISMAEL'İN DİREKT TAKTİĞİ

İsmael, talebelerinden Fenerbahçe'nin artılarını kullanamamalarına yönelik oynamalarını istiyor. Savunma önünde riskli paslaşmalardan kaçınırken topu bir an önce 3. bölgeye taşımaları talimatı verdi. Burada kanat oyuncuları ve Weghorst'un performansı belirleyici olacak.

7
ERKEN GOL BUL, KİLİDİ AÇ

Fransız teknik adam derbinin kilit noktasının skor avantajı olduğunu düşünüyor. Beşiktaş bu nedenle özelilkle ilk 20 dakikada çok coşkulu bir futbol oynayarak 1-0'ı bulmaya çalışacak.

6
WEGHORST İÇİN ÖZEL TAKTİK

Weghorst özelinde hafta boyunca kanat ortaları ve duran top çalışmaları yapıldı. Siyah-beyazlılar, beklerde görev alacak Rosier ve Masuaku'yu da kullanarak Weghorst'u beslemenin planlarını yapıyor.

5
ISMAEL'İN ORTA SAHA PLANI

Orta sahayı rakibin kontrolüne bırakmamak adına dengeli bir yapı kurmak isteyen İsmael, Josef'i savunma önündeki emniyet subabı olarak belirledi. Önünde ise Salih ve Gedson ile sahaya çıkması bekleniyor.

4
ÇEBİ DURUMA EL ATTI

Ersin ve Emre'nin kötü başlangıçları kale mevkiinde tartışmaları da beraberinde getirdi. Duruma el atan Başkan Ahmet Nur Çebi, Ersin ile 4 yıllık kontrat için anlaşarak oyuncusunun artık tamamen sahaya odaklanmasını sağladı.

3
VALERIEN ISMAEL'E DESTEK

Eleştirilerin önemli bir kısmı da İsmael'e olmuştu. Ancak önce Sportif Direktör Ceyhun Kazancı, sonra Başkan Çebi hocalarına destek çıktı. İsmael'in de bundan dolayı kendisini toparladığı kaydedildi.

2
ISMAEL MAÇA TAM MOTİVE

Teknik heyetin maça konsantrasyonu ise had safhadaydı. Valerien İsmael yaklaşık 10 gündür tesislerde yatıp kalkıyor. Fransız hoca ve yardımcıları dışarıya sadece özel işleri için çıktı.

1
SAKATLIKLAR CAN SIKTI

Kartal'da sakatlıklar baş ağrıtıyor. Ghezzal ve Dele Alli takıma katılırken, Redmond'un elinde kırık oluşması ve N'Koudou'nun milli takımdan sakat dönmesi can sıkıyor. Derbide Redmond solda, Muleka ise sağ kanatta görev yapacak. (Sabah)