Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Ayhan Akman'dan Galatasaray değerlendirmesi
7
AYHAN AKMAN'IN SÖZLERİ

Ayhan Akman, Galatasaray'ın Antalyaspor ile 1-1 berabere kaldığı maçı TRT Spor'da değerlendirdi.

6
"DİĞER TAKIMLAR AVANTAJLIYDI"

"Galatasaray bu sene büyük bir kaos ortamındaydı. İnşallah seçimle birlikte bu kaos ortamı da son bulacak. Diğer takımların avantajları vardı. Hocaları, başkanları belliydi. Bir an önce seçimin yapılıp gelecek sezonun planlanmasına başlanması lazım. En önemli seçimin arefesi bu seçim."

5
"ÖZBEK FEDAKARLIK YAPTI"

"Dursun Özbek daha önce ne kadar fedakarlık yaptığını çok iyi biliyorum. İki adayın da listeleri çok güçlü. Hoca adayları belli değil. Bence çok güzel bir maç izledik. Futbolcuların ve hocaların tatil moduna geçtiği zamanlar. Galatasaray iyi oynadığı bir maçı yine kazanamadı. Özellikle ikinci yarı."

4
"TORRENT TAKTİĞİYLE ANTALYASPOR'U ÖNLEDİ"

"Torrent taktik disiplin içerisinde Pulgar ve Berkan'la Antalyaspor'un çıkışını engelledi. Halil ve Babel'İn daha çok içerde oynadığı Boey ve Aanholt'un da çizgide oynattığı bir oyundu. Onlar daha çok çizgiye basınca Antalyaspor zorlandı. Bence taktik mücadelesini kazandı ama maçı kazanamadı."

3
"GALATASARAY İYİ OYNADI"

"Antalya'nın golünde top çizgiden çıktı mı, çıkmadı bilmiyorum. Benim ilk izlenimim sanki içerde gibiydi. Günün sonunda Galatasaray maça kötü başladı. Skor olarak finalini de iyi yapamadı ama iyi oynadı."

2
"GOMIS ÇOK KÖTÜYDÜ"

"Galatasaray 11'e 10 oynadı. Fizik olarak takımın çok altında. Hem atacak, hem geçecek. Adam geçecek, bire birde iyi olacak. Dar alanda bir şekilde iş yapacak oyunculara ihtiyacı var. Full paket oyuncu lazım. Gomis bu kalitede oyuncu değil. Galatasaray'ın bunu bekleyecek vakti ve zamanı yok. Full paket bir forvete ihtiyacı var. Gomis gelecek sezon birinci forvet olamaz. Galatasaray sadece Kerem'in deparlarıyla yürümeye çalıştı."

1
"BU BİR BAHANE DEĞİL"

"Ben ilk 7 maçı saymıyorum diyor Torrent ama Nuri hoca, Sami hoca gibi isimler de sonradan geldi. Bu bir bahane değil."