(İY : -)
MS
yenile
15 Ocak 2020 Çarşamba 13:00
Hazırlık Kulüpler
Stadion Lekkoatletyczny COS OPO Cetniewo
Stomil Olsztyn
2
Olimpia Elblag
1

Canlı: 2-1 | Stomil Olsztyn - Olimpia Elblag canlı skor burada - Maç Özeti

Stomil Olsztyn
Genel
İç saha
Dış saha

08.10.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

04.09.21
CLF
icon
Wisla Plock [D]

24.07.21
CLF
icon
Sokol Ostroda

21.07.21
CLF
icon
Baltyk Gdynia

10.07.21
CLF
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

30.05.21
IL
icon
Gornik Leczna [D]

22.05.21
IL
icon
Puszcza Niepolomice

15.05.21
IL
icon
GKS Jastrzebie [D]

08.05.21
IL
icon
Chrobry Glogow

02.05.21
IL
icon
Radomiak Radom [D]

24.07.21
CLF
icon
Sokol Ostroda

21.07.21
CLF
icon
Baltyk Gdynia

22.05.21
IL
icon
Puszcza Niepolomice

08.05.21
IL
icon
Chrobry Glogow

28.04.21
IL
icon
Korona Kielce

03.04.21
IL
icon
Sandecja Nowy Sacz

21.03.21
IL
icon
Widzew Lodz

13.03.21
IL
icon
LKS Lodz

27.02.21
IL
icon
GKS Tychy 71

23.01.21
CLF
icon
Pogon Grod. Mazowiecki

08.10.21
CLF
icon
Lechia Gdansk [D]

04.09.21
CLF
icon
Wisla Plock [D]

10.07.21
CLF
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

30.05.21
IL
icon
Gornik Leczna [D]

15.05.21
IL
icon
GKS Jastrzebie [D]

02.05.21
IL
icon
Radomiak Radom [D]

25.04.21
IL
icon
Arka Gdynia [D]

17.04.21
IL
icon
Resovia [D]

10.04.21
IL
icon
GKS Belchatow [D]

27.03.21
IL
icon
Zaglebie Sosnowiec [D]

Olimpia Elblag
Genel
İç saha
Dış saha

23.07.21
CLF
icon
Przodkowo

17.07.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz

10.07.21
CLF
icon
Radomiak Radom [D]

12.02.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz [D]

06.02.21
CLF
icon
Huragan Morag

03.02.21
CLF
icon
Baltyk Gdynia

30.01.21
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

23.01.21
CLF
icon
Radunia Stezyca

21.08.20
CUP
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

25.01.20
CLF
icon
Elana Torun

23.07.21
CLF
icon
Przodkowo

17.07.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz

06.02.21
CLF
icon
Huragan Morag

03.02.21
CLF
icon
Baltyk Gdynia

23.01.21
CLF
icon
Radunia Stezyca

25.01.20
CLF
icon
Elana Torun

18.01.20
CLF
icon
Olimpia Grudziadz

30.10.19
CUP
icon
Rakow Czestochowa

06.08.19
CUP
icon
Energetyk ROW Rybnik

26.09.18
CUP
icon
Slask Wroclaw

10.07.21
CLF
icon
Radomiak Radom [D]

12.02.21
CLF
icon
Olimpia Grudziadz [D]

30.01.21
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

21.08.20
CUP
icon
Chojniczanka Chojnice [D]

15.01.20
CLF
icon
Stomil Olsztyn [D]

24.09.19
CUP
icon
Stal Brzeg [D]

09.07.19
CLF
icon
Arka Gdynia [D]

26.01.19
CLF
icon
Termalica Nieciecza [D]

15.07.17
CUP
icon
Ruch Zdzieszowice [D]




TÜMÜ