(İY : -)
MS
yenile
10 Temmuz 2021 Cumartesi 11:30
Hazırlık Maçları
Hriste TJ Sokol Koberice
Opava
2
Tatran Liptovsky Mikulás
1

Canlı: 2-1 | Opava - Tatran Liptovsky Mikulás canlı skor burada - Maç Özeti, son dakika gelişmeleri

Opava
Genel
İç saha
Dış saha

12.11.21
CLF
icon
Gornik Zabrze [D]

17.07.21
CLF
icon
GKS Tychy 71 [D]

14.07.21
CLF
icon
Hlucín [D]

10.07.21
CLF
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

03.07.21
CLF
icon
Karviná

29.05.21
CZL
icon
Viktoria Plzen

23.05.21
CZL
icon
Zbrojovka Brno [D]

15.05.21
CZL
icon
Sigma Olomouc

08.05.21
CZL
icon
Zlín [D]

01.05.21
CZL
icon
Bohemians 1905

10.07.21
CLF
icon
Tatran Liptovsky Mikulás

03.07.21
CLF
icon
Karviná

29.05.21
CZL
icon
Viktoria Plzen

15.05.21
CZL
icon
Sigma Olomouc

01.05.21
CZL
icon
Bohemians 1905

21.04.21
CZL
icon
Slovan Liberec

03.04.21
CZL
icon
Slovacko

13.03.21
CZL
icon
FK Pardubice

27.02.21
CZL
icon
Jablonec

13.02.21
CZL
icon
Príbram

12.11.21
CLF
icon
Gornik Zabrze [D]

17.07.21
CLF
icon
GKS Tychy 71 [D]

14.07.21
CLF
icon
Hlucín [D]

23.05.21
CZL
icon
Zbrojovka Brno [D]

08.05.21
CZL
icon
Zlín [D]

25.04.21
CZL
icon
Sparta Prag [D]

17.04.21
CZL
icon
Mladá Boleslav [D]

10.04.21
CZL
icon
Baník Ostrava [D]

21.03.21
CZL
icon
Slavia Prag [D]

06.03.21
CZL
icon
Teplice [D]

Tatran Liptovsky Mikulás
Genel
İç saha
Dış saha

18.12.21
SUL
icon
Pohronie [D]

11.12.21
SUL
icon
Sered

04.12.21
SUL
icon
Senica [D]

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

15.10.21
SUL
icon
Trencín

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

11.12.21
SUL
icon
Sered

27.11.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce

07.11.21
SUL
icon
Spartak Trnava

30.10.21
SUL
icon
DAC

15.10.21
SUL
icon
Trencín

18.09.21
SUL
icon
Pohronie

28.08.21
SUL
icon
Senica

15.08.21
SUL
icon
Zilina

24.07.21
SUL
icon
Slovan Bratislava

17.07.21
CLF
icon
Slavoj Trebisov

18.12.21
SUL
icon
Pohronie [D]

04.12.21
SUL
icon
Senica [D]

20.11.21
SUL
icon
Zilina [D]

24.10.21
SUL
icon
Slovan Bratislava [D]

02.10.21
SUL
icon
Ruzomberok [D]

25.09.21
SUL
icon
Zlaté Moravce [D]

11.09.21
SUL
icon
Sered [D]

21.08.21
SUL
icon
Zemplín Michalovce [D]

09.08.21
SUL
icon
Spartak Trnava [D]

01.08.21
SUL
icon
DAC [D]




TÜMÜ