Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

NBA'de 2019 takvim yılının en iyi 10 oyuncusu!

11

2019'UN EN İYİLERİ!

NBA, yıldızların bulunduğu bir lig ve 2019 senesi, bir çoğunun kendini ve dominasyonunu gösterdiği bir seneydi. Peki başından sonuna, en iyi 10 tanesi hangisiydi?

2019'da NBA birçok şeye tanık oldu. Bir hanedanlık çöktü, sessiz bir asker Kanada'ya şampiyonluk götürdü, birçok yıldız takım değiştirdi ve NBA'in yeni yetenekleri bir üst seviyeye atladı.

Sahada tek seferde sadece 10 oyuncunun gözüktüğü bir ligde, yıldızların büyük etki göstermesi oldukça normal. Peki bu takvim yılındaki en iyileri hangisiydi? Kriterler 2018-19 sezonuna, 2019-20 sezonunun ilk iki ayına ve en önemlisi, 2019 NBA playofflarına bakıyor.