Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 1-0)
MS
Tarih:
19 Mart 2023 Pazar 14:30
Lig:
Ekstraklasa
Stat:
Stadion Dyskobolii
Warta Poznan
2
Lechia Gdansk
0
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-0 | Warta Poznan - Lechia Gdansk canlı skor burada - Maç Özeti
Warta Poznan
Genel
İç saha
Dış saha
15.03.24
EKS
Lech Poznan [D]
2-0
11.03.24
EKS
LKS Lodz
0-1
01.03.24
EKS
Cracovia [D]
0-1
26.02.24
EKS
Radomiak Radom
0-0
17.02.24
EKS
Ruch Chorzow [D]
0-0
11.02.24
EKS
Rakow
2-1
15.12.23
EKS
Gornik Zabrze [D]
3-0
08.12.23
EKS
Pogon Szczecin [D]
3-3
05.12.23
CUP
Jagiellonia Bialystok [D]
2-0
01.12.23
EKS
Jagiellonia Bialystok
1-2
11.03.24
EKS
LKS Lodz
0-1
26.02.24
EKS
Radomiak Radom
0-0
11.02.24
EKS
Rakow
2-1
01.12.23
EKS
Jagiellonia Bialystok
1-2
10.11.23
EKS
Puszcza Niepolomice
0-2
28.10.23
EKS
Piast Gliwice
1-1
30.09.23
EKS
Slask Wroclaw
0-1
17.09.23
EKS
Lech Poznan
0-2
26.08.23
EKS
Cracovia
0-0
14.08.23
EKS
Ruch Chorzow
2-2
15.03.24
EKS
Lech Poznan [D]
2-0
01.03.24
EKS
Cracovia [D]
0-1
17.02.24
EKS
Ruch Chorzow [D]
0-0
15.12.23
EKS
Gornik Zabrze [D]
3-0
08.12.23
EKS
Pogon Szczecin [D]
3-3
05.12.23
CUP
Jagiellonia Bialystok [D]
2-0
25.11.23
EKS
Legia Warszawa [D]
2-2
04.11.23
EKS
Widzew Lodz [D]
0-1
31.10.23
CUP
Stal Brzeg [D]
0-4
23.10.23
EKS
Stal Mielec [D]
0-1
Lechia Gdansk
Genel
İç saha
Dış saha
15.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec
4-0
10.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
1-2
04.03.24
IL
Resovia
4-0
25.02.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
0-2
17.02.24
IL
Wisla Plock
3-1
16.12.23
IL
Motor Lublin [D]
1-0
09.12.23
IL
Chrobry Glogow
1-0
03.12.23
IL
Miedz Legnica
2-0
24.11.23
IL
Arka Gdynia [D]
1-0
10.11.23
IL
Wisla Krakow
0-0
15.03.24
IL
Zaglebie Sosnowiec
4-0
04.03.24
IL
Resovia
4-0
17.02.24
IL
Wisla Plock
3-1
09.12.23
IL
Chrobry Glogow
1-0
03.12.23
IL
Miedz Legnica
2-0
10.11.23
IL
Wisla Krakow
0-0
28.10.23
IL
Stal Rzeszow
2-1
06.10.23
IL
Gornik Leczna
1-1
22.09.23
IL
GKS Katowice
5-1
25.08.23
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala
3-0
10.03.24
IL
TS Podbeskidzie Bielsko-Biala [D]
1-2
25.02.24
IL
Znicz Pruszkow [D]
0-2
16.12.23
IL
Motor Lublin [D]
1-0
24.11.23
IL
Arka Gdynia [D]
1-0
05.11.23
IL
GKS Tychy [D]
1-3
31.10.23
IL
Polonia Warszawa [D]
0-1
01.10.23
IL
Termalica Nieciecza [D]
0-0
28.09.23
CUP
Wisla Krakow [D]
2-1
16.09.23
IL
Odra Opole [D]
0-0
03.09.23
IL
Zaglebie Sosnowiec [D]
5-2
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.