İstanbul İmsak Vakti 2020

23 Ekim Cuma

Sahura Kalan Süre
03:21:37
Bilgisayar Saati 02:31
İmsak05:53
Güneş07:18
Öğle12:53
İkindi15:50
Akşam18:19
Yatsı19:39

İstanbul İmsakiye 2020

Miladi Tarihİmsak(Sahur)Akşam(İftar)

Istanbul'da iftara ne kadar kaldı? Türkiye'de (il il iftar, sahur imsakiye) Ramazan imsakiyesi 2020 yılında da Sporx.com Ramazan sayfası üzerinden takip ediliyor. Ramazan özel sayfasının üzerinde (iftar ve sahur vakitleri) yer alan menüden şehir ve ilçe seçerek dilediğiniz iftar, sahur (Diyanet imsakiye) saatlerine ulaşabilirsiniz.

İftar ve sahur saatlerine tek bir sayfa üzerinden ulaşabileceğiniz Sporx.com Ramazan sayfasında (Ramazan imsakiyesi) ayrıca 30 gün boyunca il il, ilçe ilçe iftar, sahur saatlerini de görebilirsiniz.

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayınlanan 2020 Ramazan İmsakiye'nin yanı sıra Sporx.com Ramazan sayfasında (2020 il il iftar, sahur saatleri) oruç nasıl bozulur, iftarda oruç nasıl açılır, sahurda oruca nasıl niyet edilir, sahurda ve iftarda hangi dualar okunur sorularına da cevap bulabilirsiniz.

ARNAVUTKOY İmsak VaktiAVCILAR İmsak VaktiBAŞAKŞEHİR İmsak VaktiBEYLİKDÜZÜ İmsak VaktiBÜYÜKÇEKMECE İmsak VaktiÇATALCA İmsak VaktiÇEKMEKÖY İmsak VaktiESENYURT İmsak VaktiİSTANBUL İmsak VaktiKARTAL İmsak VaktiKÜÇÜKÇEKMECE İmsak VaktiMALTEPE İmsak VaktiPENDİK İmsak VaktiSANCAKTEPE İmsak VaktiSİLİVRİ İmsak VaktiSULTANBEYLİ İmsak VaktiSULTANGAZİ İmsak VaktiŞİLE İmsak VaktiTUZLA İmsak Vakti
TÜMÜ