Arama Logo

Paul Parker: "Türkiye Ligi bir mezarlık!"
6
WEGHORST VE SÜPER LİG SÖZLERİ
Manchester United'ın unutulmaz oyuncularından Paul Parker, Wout Weghorst'un Kırmızı Şeytanlar'a transferini eleştirenlere yanıt verirken Türkiye Süper Ligi'yle ilgili tepki çeken sözler kullandı.
5
"ORASI BİR MEZARLIK"
Parker Süper Lig'in Avrupa'nın Çin Ligi'ne benzetirken Türkiye'ye transfer olan oyuncuların sadece para kazanmak için geldiğini söyledi. İşte o sözler:
4
"WEGHORST'A SERT YORUMLAR YAPILIYOR"
"İnsanların Weghorst'a karşı çok sert yorumlar yaptığını düşünüyorum. Şuana kadar üç maça çıktı ve onu yargılamak için çok erken. Burası Manchester United evet, insanlar sizi yargılayabilir. Burada oynayan herkes baskı altındaydı ve günün 24 saati bununla başa çıkmak zorunda kaldılar"
3
"BU BİR REZALET"
"Weghorst, Cristiano Ronaldo değil, Ronaldo daha iyi futbolcuydu ama bu adamın sunduğu daha farklı şeyler var. Çok çalışıyor ve kulübe katkı sağlamanın peşinde. Ronaldo'nun taraftarları ona çamur atmaya çalışıyor. Bu bir rezalet"
2
"ÖNEMLİ OLAN TAKIMIN BAŞARISI"
"Weghorst'un transferini eleştirmek yerine takımın performansına odaklansalar bunları konuşmanın anlamı kalmayacak"
1
"TÜRKİYE LİGİ MEZARLIK!"
"Bir de şu var, Weghorst Premier Lig'de oynamaya yeniden uyum sağlamaya çalışıyor. Buraya Türkiye'den geldi, orası oyuncuların tatil yapmak veya para kazanmak için gittikleri bir mezarlık gibi"