Arama Logo

Necati Ateş'ten Galatasaray - Ümraniye yorumları
7
NECATİ ATEŞ'İN YORUMLARI
Galatasaray'ın Ümraniyespor'u konuk ettiği karşılaşmayı TRT Spor'da Necati Ateş değerlendirdi.
6
"ÜMRANİYESPOR'U KUTLUYORUM"
"Çok keyifli bir maç izledik. Hem Ümraniyespor'u hem de Galatasaray'ı tebrik etmek lazım. Recep hocanın oynattığı oyundan dolayı da tebrik ediyorum onları."
5
"İLK YARI ÜMRANİYE - MUSLERA ARASINDA"
"Geraldo sahanın en iyilerindendi. Emre ve Abdülkadir tarafını çok iyi kullandı. Umut ve Oğuz'la golü buldular. İlk yarı Ümraniye ve Muslera arasında geçti. Muslera inanılmaz bir sezon geçiriyor. Şampiyonluk yolunda böyle kaleciler sizi zinde tutar"
4
"KAZANMAMASI MUCİZE OLURDU"
"Ümraniye'de Avanou, Umut bunlar çok iyi oynadılar. Lidere karşı çok fazla pozisyon buldular. Hiç geri adım atmadılar. Yüzde 67 ile oynamış Galatasaray, 51 kez ceza sahasına girmişler. Kazanmaması mucize olurdu Galatasaray'ın"
3
"MAÇ BU 5'Lİ İÇİNDE DÖNDÜ"
"3 tane net pozisyonu vardı Ümraniyespor'un. Dünkü Beşiktaş maçına benzetebiliriz ilk yarıyı ama Galatasaray ikinci yarıda inanılmaz bir direnç gösterdi. Orkun - Muslera - Icardi - Geraldo - Avanou karesinin içinde döndü maç. Abdülkerim'i saymıyorum çünkü ilk yarıda oynadığı oyunu beğenmedim. Geraldo orayı deldi ilk yarıda. Atılan ve kaçırılan goller oradan geldi"
2
"G.SARAY'IN SOLUNU RAKİPLERİ KULLANIYOR"
"Okan hoca ikinci yarıya sol tarafındaki zaafiyetleri bitirmek İçin değişiklikler yaptı. Galatasaray'ın sol tarafını rakipleri çok iyi kullanıyor ama rekor geliştirildi bugün. 11'de 11 oldu. Okan hocayı futbolcuları tebrik etmek lazım"
1
"PSİKOLOJİK ÜSTÜNLÜK ÇOK DEĞERLİ"
"Galatasaray kazandıkça rakipleri de kazanmak zorunda. Beşiktaş berabere kaldı mesela ciddi şekilde geri düştü. Fenerbahçe kazanmak zorunda. Trabzon da kazandı. Fenerbahçe de formda diyebiliriz. Psikolojik üstünlük şampiyonluk yolunda çok değerlidir."