Sporx Extra Arama Logo

Mehmet Demirkol'dan flaş iddialar!
22

MEHMET DEMİRKOL'DAN FLAŞ YORUMLAR

NTV Spor yorumcusu Mehmet Demirkol, Spor Servisi programında Türk futbolunun gündemini değerlendirdi.

21

YEMEĞİN TUZU YOK

İstediğin yemeği yap, tuzunu unutmuşsun. (Yıldırım Demirören'in açıklaması ile ilgili) Çok gençken bir kız arkadaşım vardı. Kurabiye yaptı bana. Bir şey söyleyemedim 'çok güzel' dedim. Şeker atmayı unutmuş.
20

KOCAMAN BAŞKA YOL ARIYOR

Fenerbahçe'nin pasla ceza sahasına girme niyeti yok. Konyaspor geçen sene bu yüzden sonuncuydu bu konuda. Aykut Kocaman başka bir yolla gol atmayı, hücum etmeyi düşünüyor.
19

VALBUENA'NIN TİTRETMESİ LAZIM

Valbuena'nın o fiziğiyle rakibin 1.90'lık stoperini titretmesi lazım ancak adam orta sahada rakiple boğuşuyor. Fenerbahçe ceza sahasına pasla girişlerde ilk 3'e girdiği zaman ligde şampiyon olur. Fenerbahçe'nin elinde sushi konusunda dünyaca ünlü ustası var ancak döner salonunda garsonluk yaptırıyor.
18

DENAYER NEDEN ÖNEMLİ?

Ben Jason Denayer'e neden bu kadar önem veriliyor anlamıyorum. Kafa topuna çıkmıyor. Bir stoper nasıl kafaya çıkmaz aklım almıyor. Tudor, Denayer'den Galatasaray stoperi çıkartırsa, kariyerinde şampiyonluk olmuş kadar büyük bir adım atar.
17

ATIBA BAŞKAN, LOVE YARDIMCISI

Atiba için federasyon başkanı olsun demiştim, Vagner Love da yardımcısı olabilir.
16

MESSI, İSPANYA'YI SEÇSE...

Messi'siz Dünya Kupası mı olur yahu? Messi çok küçük yaşta İspanya'ya geldi. İspanya Milli Takımı'nı de seçebilirdi. O zaman kaç Dünya Kupası olurdu kim bilir.
15

"HİÇBİR TÜRK TEKNİK DİREKTÖR ÇAĞIRAMAZDI"

Bu Arda konusu şu. Lucescu'nun A Milli Takımı'nın gelmesinin en önemli nedenlerinden birisi, Arda Turan'ı yeniden çağırabilecek ve yeniden gelmeye ikna edecek çok az sayıda teknik direktörden biri olması. Arda, tüm olaylardan sonra ve milli takımı bırakmasından sonrası hiçbir Türk teknik direktör Arda'yı çağıramazdı.

14

"ARDA FUTBOL OYNAMIYOR, KONUMUZ BU"

Burada yürümeyen iş Arda Turan'ın Barcelona'da oynamıyor olması. Bu düşünülmüyordu. Arda'nın Barcelona'da bu kadar dışarıda kalmasını ne Lucescu bekliyordu ne de Arda. Arda'yı çağırdıktan sonra, konu Arda'nın futbol oynamıyor oluşu. Bizim konumuz bu. Arda futbol oynamıyor. Bizim 1 numaralı dünya starımız takımında forma giyemiyor, maalesef.