Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'ye Premier Lig'den joker: Jean-Philippe Gbamin

Ligde zirve takibini sürdüren, Avrupa'da da aldığı Antwerp galibiyetiyle morallenen Fenerbahçe'de, ocak ayı transfer dönemi için çalışmalar başladı. Savunma ve orta saha hattına çok yönlü bir oyuncu takviyesi yapmak isteyen sarı lacivertliler, kolları sıvadı. Kanarya'nın gündemine Premier Lig'den flaş bir isim geldi..
9
FENERBAHÇE'DE TRANSFER HAREKETLİLİĞİ

Fenerbahçe'de, ocak ayı için transfer hareketliliği hız kazandı. Teknik Direktör Vitor Pereira'nın belirlediği bölgelere takviye yapacak olan sarı lacivertli idareciler, birçok futbolcunun menajeriyle görüşmelere başladı. Gerek izleme komitesinin gerekse menajerlerin önerdiği isimleri değerlendirmeye alan Fenerbahçeli idareciler, ocak ayında ince eleyip sık dokuyacak.

8
PEREIRA, YÖNETİMDEN İSTEDİ

Portekizli çalıştıcı Vitor Pereira'nın, savunma ve orta sahanın birçok bölgesinde 'joker'olacak, teknik ekibin elini rahatlatacak bir futbolcu istediği kaydedildi.

7
EN İDEAL İSİM PREMIER LİG'DE BULUNDU

Yönetimin, bu rapor sonrası izleme komitesinin önerdiği futbolcularla temasa geçtiği aktarılırken, bu profile uygun en ideal isim Premier Lig'de bulundu.

6
HEDEFTE JEAN-PHILIPPE GBAMIN VAR!

Fenerbahçe'de, kış transfer dönemi için Everton'da forma giyen Jean-Philippe Gbamin gündeme geldi.

5
CENK TOSUN'DAN BİLGİ ALINDI

Fildişi Sahili oyuncu için eski Beşiktaşlı Cenk Tosun'dan da bilgi alındı.

4
PAZARLIKLAR BAŞLADI

Scout ekibinin uzun süredir izlediği 26 yaşındaki ön libero, savunmanın birçok bölgesinde de forma giyebiliyor. Jean-Philippe Gbamin'in kiralık olarak kadrosuna katmak isteyen sarı lacivertliler, Premier Lig ekibiyle pazarlıklara başladı.

3
SÖZLEŞMESİ 2024'TE BİTİYOR

Güncel piyasa değeri 15 milyon Euro olan Gbamin'in, kulübüyle olan sözleşmesi ise 2024 yılında sona eriyor. Bu sezon Everton'da toplam 2 maçta görev alan 1.86 boyundaki futbolcu, 12 kez de Fildişi Sahili Milli Takım'ında boy gösterdi.

2
2019'DA 25 MİLYON EURO BONSERVİS!

İngiliz ekibi, 2019 yılında Jean-Philippe Gbamin için Mainz'a 25 milyon Euro bonservis ödemişti. Gbamin, kariyerinde Lens forması da giydi.

1
FENERBAHÇE'YE SICAK!

Sağ ayaklı futbolcunun, ara transfer döneminde Fenerbahçe'ye gelmeye sıcak baktığı ve kulüplerin anlaşması halinde sarı lacivertli formayı giyeceği aktarıldı. (Sabah)