Arama Logo

Fenerbahçe'den Roland Sallai'ye yakın takip

Fenerbahçe, ara transfer döneminde gündeme gelen Macar kanat oyuncusundan vazgeçmedi. Yönetim, yaz dönemine kadar hedefindeki bazı oyuncuları bitirme aşamasına getirip son kararı yeni hocaya bırakmayı hedefliyor. Bu isimlerin başında da Roland Sallai geliyor.
6
ROLAND SALLAI'YE YAKIN TAKİP

Fenerbahçe'de gündem yeni teknik adam. Yönetim, hocayı belirlemek için yoğun mesai harcıyor ancak bir yandan da yeni sezonun kadro yapılanması için çalışmalar yapıyor.

ROLAND SALLAI'YE YAKIN TAKİP
5
YENİ HOCANIN ONAYINA GÖRE

Fenerbahçe, yaz dönemine kadar hedeflediği bazı oyuncuların transferini bitirme noktasına getirmeyi hedefliyor. Bu sayede yeni gelecek teknik adamın vereceği onaya göre imzalar hızlı şekilde attırılacak.

YENİ HOCANIN ONAYINA GÖRE
4
LİSTEDEKİ İSİMLERDEN BİRİ SALLAI

Sarı-Lacivertliler’in listesinde yer alan isimlerden biri Roland Sallai. Macar futbolcunun adı ara transfer döneminde de gündeme gelmişti. Sallai, Fenerbahçe’yi sosyal medyadan takibe almış, paylaşımlara ‘alev emojisi’ atmıştı.

LİSTEDEKİ İSİMLERDEN BİRİ SALLAI
3
HER İKİ KANATTA DA OYNAYABİLİYOR

Attila Szalai’nin Macaristan Milli Takımı’ndan arkadaşı olan 24 yaşındaki oyuncu her iki kanatta da forma giyebiliyor. Almanya’nın Freiburg takımında oynayan Sallai, bu sezon 27 resmi maçta 2 gol atıp 3 asist yaptı.

HER İKİ KANATTA DA OYNAYABİLİYOR
2
YÖNETİME OLUMLU RAPOR

Başarılı futbolcunun menacerliğini, şu anda 5 oyuncusu Sarı-Lacivertli formayı giyen ROGON yapıyor. Oyuncu izleme ekibinin, yakından takip ettiği Sallai’yle ilgili olarak olumlu bir rapor sunduğu kaydedildi.

YÖNETİME OLUMLU RAPOR
1
ALMANLAR DUYURDU

Alman basınında yer alan ‘transfer dedikoduları’ köşelerinde de Fenerbahçe ile Sallai arasında anlaşma sağlandığı, kulüpler arasındaki görüşmelerin devam ettiği öne sürüldü. (Fanatik)

ALMANLAR DUYURDU