Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Fenerbahçe'de en şanssız da en çok katı veren de Valencia!

Sakatlık sonrası bu kez de gribe yakalanan yıldızın yokluğunda Fenerbahçe skor üretmekte zorlanıyor. Üç kulvarda 9 gol, 5 asist üreten Enner Valencia, takımın skora en çok direkt katkı veren ismi konumunda. Antalya’da dönüş yapma hayalleri hastalığa takılan Valencia’nın Altay sonrası Sivas’la sahalara dönmesi bekleniyor.
5
ÖNCE SAKATLIK, ŞİMDİ DE GRİBAL ENFEKSİYON

Fenerbahçe'de boy gösterdiği üç kulvarda toplam 9 gol, 5 asist üreterek takımın en önemli gol umudu olan 32 yaşındaki Enner Valencia, önce sakatlık şimdi de gribal enfeksiyon yüzünden formasından uzak kaldı.

4
YOKLUĞUNDA CİDDİ ANLAMDA GOL SORUNU YAŞANIYOR

Sakatlık ve hastalık yüzünden ligde 7, Avrupa’da 3 maçı kaçırmış olsa da hâlâ takımın skora en çok katkı veren ismi Valencia’nın yokluğunda sarı lacivertli ekip ciddi anlamda gol sorunu yaşıyor.

3
14 GOLE KATKI VERDİ

Yıldız futbolcu bu sezon ligde 14 maçta 3 gol, 3 asist, Avrupa’da 5 gol, 2 asist üretirken, ziraat Türkiye Kupası maçında da 1 gol atmayı başardı.

2
ARKA ARKAYA 5 MAÇ KAÇIRDI
Adana Demirspor’la oynanan sezonun ilk maçında sakatlığı nedeniyle görev yapamayan Valencia, sonraki 10 karşılaşmanın hiçbirinde 90 dakika sahada kalamadı. Konya maçının 78. dakikasında ayak bileğinden sakatlanan yıldız oyuncu, arka arkaya 5 müsabaka kaçırdı.
1
HEDEF HAFTA SONU
Sakatlıktan yeni çıkıp maç eksikliğini gidermek isterken bu kez de gribal enfeksiyon geçirerek yine formadan uzak kaldı. Valencia’nın Altay maçını da kaçırıp Sivas karşısında sahada olması bekleniyor. (Hürriyet/Süleyman Arat)