Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Cicaldau'dan Fatih Terim itirafı!
13
CICALDAU'DAN AÇIKLAMALAR
Galatasaray forması giyen Alexandru Cicaldau, A Spor'a açıklamalarda bulundu. İşte Rumen futbolcunun açıklamalrından satır başları...
12
"SEZONA İYİ BAŞLADIK"

"Sezona iyi başladık. Avrupa'da iyi maçlar çıkardık. Sonra takım olarak seviyemiz aşağıya indi."

11
"BAHANE ARAMIYORUM"

"Kendi performansım için bahane aramıyorum. Kovid'i de bir bahane olarak görmüyorum. Sezona iyi başladık, hastalıktan sonra kendi performansımda bir düşüş vardı. Ama tekrarlıyorum, bu bir bahane değil.."

10
"HER YERDE OYNAYABİLİRİM"

"Ben orta sahanın her yerinde oynayabiliyorum. Ama kendimi en iyi hissettiğim yer 8 numara. 10 numarada da oynadım, o zaman daha çok kaleye yakındım. Pozisyonlara da girdim ve goller attım."

9
"BÜYÜK SEVİNÇ YAŞADIM"

"Galatasaray, dünyada tanınan bir takım. Hagi, burada oynadığından beri takip ediyorum. Galatasaray ile ilgili bilgim vardı. Galatasaray'dan teklif gelince, hayatımda ilk defa böyle bir his yaşadım. Büyük sevinç yaşadım. Ama aynı zamanda Türkiye'nin en büyük kulübüne geldiğimi ve büyük sorumluluk olacağını biliyordum."

8
"TARAFTARLAR DİKKATİMİ ÇEKTİ"

"Morutan ile geldiğimizde, ilk dikkatimi çeken taraftarımız oldu. Herkes bize yardımcı oldu, adaptasyon sürecini atlatmamıza, herkese teşekkür ederim."

7
"HAYATIM BOYUNCA AKLIMDA KALACAK"

"Avrupa'da iyi bir sezon geçirdik. Marsilya maçında gol attım ve asist yaptım. İlk devre oynadım, ikinci yarı sakatlandım. Golden sonraki sevincimi tüm futbolcular yaşamak ister. Barcelona maçı da hayatım boyunca aklımda kalacak. Özel bir hatıra olarak kalacak. 10 sene önce televizyonda izlediğim takıma karşı Camp Nou'da maça çıktım."

6
"TERİM'E TEŞEKKÜRLER"

"Fatih Terim'e çok teşekkür ederim. Bana güvendi ve buraya aldırdı. Bana çok yardımcı oldu. Onun sayesinde performans gösterdim. Sonra bir hoca değişikliği oldu, ama benim sahada görevimi yerine getirmem gerekiyor. Benim futbolcu stilim, kim hocaysa fark etmez, elimden geleni yapmaya çalışıyorum."

5
"FUTBOLU HAGI AKADEMİSİ'NDE ÖĞRENDİM"

Futbola Hagi Akademi'sinde başladım. Futbolu orada öğrendim ve hayata dair de birçok şey öğrendim. Hagi ve o akademi olmasa ben burada olmazdım. Hagi de biliyor bunu. Kendisine bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

4
"BENDEN DAHA ÜST SEVİYEDE"
Fatih Terim'in Barella benzetmesi?  "Barella'ya oyun stili olarak benziyorum. Benim ondan daha fazla ofansif katkım oluyor. Bu benzetme beni daha çok motive etti. Ama tabii ki Barella benden daha üst seviyede oynuyor. Ben onun işlerini yapıyorum, yapmaya da çalışacağım."
3
"HERKES YARDIMCI OLDU"

"Bütün takım yardımcı oldu adaptasyon sürecinde. Bayağı zaman geçti, kendimiz Türk futboluna adapte olduk. Türk hayatına da adapte olduk. Zaten artık çocuk değiliz, artık bence bu süre yeterli adaptasyon için."

2
"KALMAK İSTİYORUM"

"Buraya geleli daha bir sene olmadı. Mutluyum, bu takımı çok seviyorum. Sadece bu takımı düşünüyorum. Bu takımda devam etmek istiyorum."

1
"ELİMDEN GELENİ YAPACAĞIM"
"Taraftarlara teşekkür etmek istiyorum. İyi ve kötü zamanlarda yanımda oldular. Bana destek oldular. Onlar bana çok büyük güç verdiler. Emin olsunlar, bu formayı taşıdığım sürece elimden gelen her şeyi yapacağım."