Arama Logo

Beşiktaş Willian Jose için teklifi güncelledi!

Beşiktaş, Willian Jose için Real Sociedad’a kiralık bedeli ödemek istemedi, İspanyollar kabul etmedi. Siyah-beyazlıların bu kez düşük bir teklif yaparak öneriyi güncelleyeceği öğrenildi.
5
BEŞİKTAŞ'TAN WILLIAN GÜNCELLEMESİ

Transferdeki çalışmalarını Rosier ve Ghezzal üzerine yoğunlaştıran Beşiktaş Yönetimi, forvet tercihini ise Real Sociedad’ta oynayan Willian Jose’den yana kullanmak istiyor. Bu konuda iki kulüp arasında anlaşma sağlanamazken, Kartal, bir teklif daha yapacak.

4
SOCIEDAD'DAN İLK TEKLİFE VETO

Milliyet'ten Serdar Sarıdağ'ın haberine göre; İspanyol kulübü, Brezilyalı golcüyü, yüksek bir bedel karşılığında kiralık vermek isterken, siyah - beyazlı yönetim ise herhangi bir bedel ödemeden oyuncuyu transfer etmek istedi. Ancak Real Sociedad bu öneriyi kabul etmedi.

3
YENİ TEKLİF YAPILACAK

Transferdeki bu tıkanıklığı aşmak isteyen siyah-beyazlıların, düşük bir kiralama bedeli sunacağı ve İspanyol kulübünün nabzını tekrar yoklayacağı dile getirildi.

2
CHUBA AKPOM DA GÜNDEMDE

Bir yandan Willian ile anlaşmaya yaklaşmak isteyen Beşiktaş, diğer yandan da Middlesbrough forması giyen Chuba Akpom için temaslarını sürdürüyor. Diego Costa ismini de gündemde tutmaya devam eden Kartal’ın iki golcü transfer etmesi bekleniyor.

1
LARIN SATILIRSA 2. GOLCÜ


Larin için gelmesi muhtemel teklifleri de bekleyen yönetim, ikinci golcü için Kanadalı oyuncunun satılması halinde düğmeye basacak.