Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : -)
MS
Tarih:
17 Temmuz 2020 Cuma 16:00
Lig:
Hazırlık Maçları
Stat:
Stadion Oktyabr'
Baltika
1
Torpedo Moscow
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 1-1 | Baltika - Torpedo Moscow canlı skor burada - Maç Özeti
Baltika
Genel
İç saha
Dış saha
25.06.21
CLF
FC Rotor Volgograd
3-1
19.06.21
CLF
FC Ufa
0-2
15.05.21
FNL
Samara
0-1
08.05.21
FNL
Tekstilshchik
3-1
02.05.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz
2-0
28.04.21
FNL
Neftekhimik [D]
2-1
24.04.21
FNL
Dynamo Briansk
2-0
17.04.21
FNL
Irtysh [D]
0-1
11.04.21
FNL
Tom Tomsk
0-1
07.04.21
FNL
Chertanovo [D]
1-2
25.06.21
CLF
FC Rotor Volgograd
3-1
19.06.21
CLF
FC Ufa
0-2
15.05.21
FNL
Samara
0-1
08.05.21
FNL
Tekstilshchik
3-1
02.05.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz
2-0
24.04.21
FNL
Dynamo Briansk
2-0
11.04.21
FNL
Tom Tomsk
0-1
03.04.21
FNL
Nizhny Novgorod
1-2
24.03.21
FNL
FC Orenburg
1-2
14.03.21
FNL
SKA-Khabarovsk
1-0
28.04.21
FNL
Neftekhimik [D]
2-1
17.04.21
FNL
Irtysh [D]
0-1
07.04.21
FNL
Chertanovo [D]
1-2
28.03.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-2
20.03.21
FNL
Chayka [D]
0-1
10.03.21
FNL
Veles Moscow [D]
0-1
14.02.21
CLF
Tom Tomsk [D]
1-2
30.01.21
CLF
Torpedo Moscow [D]
1-0
05.12.20
FNL
Akron Togliatti [D]
0-2
25.11.20
FNL
Shinnik [D]
1-3
Torpedo Moscow
Genel
İç saha
Dış saha
04.08.21
CUP
SKA-Khabarovsk
4-2
15.05.21
FNL
Shinnik
0-1
08.05.21
FNL
Fakel Voronej FK [D]
0-0
02.05.21
FNL
Volgar Astrahan
1-0
28.04.21
FNL
Samara [D]
5-1
24.04.21
FNL
Tekstilshchik
2-1
17.04.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz [D]
1-1
11.04.21
FNL
Neftekhimik [D]
2-2
07.04.21
FNL
Dynamo Briansk [D]
0-1
03.04.21
FNL
Irtysh
1-0
04.08.21
CUP
SKA-Khabarovsk
4-2
15.05.21
FNL
Shinnik
0-1
02.05.21
FNL
Volgar Astrahan
1-0
24.04.21
FNL
Tekstilshchik
2-1
03.04.21
FNL
Irtysh
1-0
24.03.21
FNL
Chertanovo
3-0
14.03.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk
0-1
06.03.21
FNL
Chayka
1-2
27.02.21
FNL
SKA-Khabarovsk
0-0
13.02.21
CLF
Ventspils
0-1
08.05.21
FNL
Fakel Voronej FK [D]
0-0
28.04.21
FNL
Samara [D]
5-1
17.04.21
FNL
FC Alania Vladikavkaz [D]
1-1
11.04.21
FNL
Neftekhimik [D]
2-2
07.04.21
FNL
Dynamo Briansk [D]
0-1
28.03.21
FNL
Tom Tomsk [D]
1-0
20.03.21
FNL
Nizhny Novgorod [D]
4-1
10.03.21
FNL
FC Orenburg [D]
3-0
17.02.21
CLF
Astana [D]
2-1
09.02.21
CLF
FC Ufa [D]
1-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.