Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
12 Ekim 2019 Cumartesi 16:00
Lig:
FNL
Stat:
Stadion Trudovye Reservy
Hakem:
Igor Panin
Avangard Kursk
0
Chertanovo
1
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Avangard Kursk - Chertanovo arasındaki maçlar - 12 Ekim 2019 Cumartesi 16:00 - Maç özeti, son dakika gelişmeleri
Avangard Kursk
Genel
İç saha
Dış saha
28.07.21
CUP
Chayka [D]
2-0
14.07.21
CUP
Salyut-Belgorod
6-0
08.03.21
CLF
Novosibirsk [D]
3-1
31.01.21
CLF
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
4-1
19.08.20
CUP
Kaluga
1-2
25.07.20
CLF
Salyut-Belgorod [D]
0-0
18.07.20
CLF
Atom Novovoronezh
0-2
11.07.20
CLF
Atom Novovoronezh [D]
0-2
15.03.20
FNL
Chayka [D]
1-1
09.03.20
FNL
Torpedo Moscow
2-2
14.07.21
CUP
Salyut-Belgorod
6-0
19.08.20
CUP
Kaluga
1-2
18.07.20
CLF
Atom Novovoronezh
0-2
09.03.20
FNL
Torpedo Moscow
2-2
18.02.20
CLF
Poprad
1-1
28.01.20
CLF
Dinamo Minsk
4-2
24.01.20
CLF
FC Ulaanbaatar
7-0
21.01.20
CLF
Nizhny Novgorod
2-2
17.11.19
FNL
Shinnik
2-2
09.11.19
FNL
Tom Tomsk
3-2
28.07.21
CUP
Chayka [D]
2-0
08.03.21
CLF
Novosibirsk [D]
3-1
31.01.21
CLF
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
4-1
25.07.20
CLF
Salyut-Belgorod [D]
0-0
11.07.20
CLF
Atom Novovoronezh [D]
0-2
15.03.20
FNL
Chayka [D]
1-1
15.02.20
CLF
Stal Mielec [D]
3-3
23.11.19
FNL
Spartak Moscow II [D]
1-1
13.11.19
FNL
Neftekhimik [D]
1-1
04.11.19
FNL
FC Krasnodar II [D]
1-0
Chertanovo
Genel
İç saha
Dış saha
28.07.21
CUP
Dinamo Vladivostok [D]
2-1
27.06.21
CLF
Spartak Moscow II [D]
7-0
15.05.21
FNL
Spartak Moscow II [D]
4-3
08.05.21
FNL
Nizhny Novgorod
1-3
02.05.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-1
28.04.21
FNL
FC Orenburg
2-3
24.04.21
FNL
Chayka [D]
1-1
17.04.21
FNL
SKA-Khabarovsk
0-4
11.04.21
FNL
Veles Moscow
2-4
07.04.21
FNL
Baltika
1-2
08.05.21
FNL
Nizhny Novgorod
1-3
28.04.21
FNL
FC Orenburg
2-3
17.04.21
FNL
SKA-Khabarovsk
0-4
11.04.21
FNL
Veles Moscow
2-4
07.04.21
FNL
Baltika
1-2
28.03.21
FNL
Akron Togliatti
0-1
20.03.21
FNL
Shinnik
2-2
10.03.21
FNL
Volgar Astrahan
1-1
17.02.21
CLF
Shukura
0-3
14.02.21
CLF
Dila Gori
1-2
28.07.21
CUP
Dinamo Vladivostok [D]
2-1
27.06.21
CLF
Spartak Moscow II [D]
7-0
15.05.21
FNL
Spartak Moscow II [D]
4-3
02.05.21
FNL
FC Yenisey Krasnoyarsk [D]
1-1
24.04.21
FNL
Chayka [D]
1-1
02.04.21
FNL
FC Krasnodar II [D]
1-0
24.03.21
FNL
Torpedo Moscow [D]
3-0
14.03.21
FNL
Fakel Voronej FK [D]
4-1
06.03.21
FNL
Samara [D]
5-0
27.02.21
FNL
Tekstilshchik [D]
1-0
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.