?>
Premier Lig
Sporting CP
22:30
25 Ekim 2026 - Pazar
Academico de Viseu FC
Puan Durumu
# Takım O G B M Av P
1 FC Porto 8 8 0 0 16 24
2 Benfica 8 6 1 1 17 19
3 Sporting CP 8 5 3 0 11 18
4 Santa Clara 8 5 3 0 8 18
5 Arouca 8 4 2 2 4 14
6 Gil Vicente 8 4 2 2 2 14
7 Academico de Viseu FC 8 4 2 2 1 14
8 Braga 8 3 2 3 -1 11
9 Alverca 8 3 3 3 1 11
10 Estrela da Amadora 8 2 4 2 -1 10
11 Moreirense 8 2 2 4 -7 8
12 Maritimo 8 2 2 4 -5 8
13 Famalicao 8 1 4 3 -1 7
14 Rio Ave 8 2 1 5 -9 7
15 V. Guimaraes 8 1 2 5 -5 5
16 Nacional 8 1 2 6 -9 5
17 Casa Pia 8 1 1 6 -14 4
18 Estoril 8 0 2 6 -8 2

Sporting CP - Academico de Viseu FC Maç Detayları ve İstatistikleri

Sporting CP ile Academico de Viseu FC arasındaki karşılaşmanın skor bilgileri, maç detayları ve mevcut istatistikleri Sporx maç merkezinde.

Sporting CP - Academico de Viseu FC Karşılaşma Bilgileri

Sporting CP - Academico de Viseu FC maçına ilişkin takım performanslarını, karşılaşma detaylarını ve maç olaylarını bu sayfadan inceleyebilirsiniz.

Sporting CP - Academico de Viseu FC Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Sporting CP - Academico de Viseu FC maçı ne zaman?

Sporting CP - Academico de Viseu FC karşılaşmasının kayıtlı tarihi 25 Ekim 2026 saat 22:30.

Sporting CP - Academico de Viseu FC hangi ligde?

Sporting CP ile Academico de Viseu FC arasındaki karşılaşma Premier Lig kapsamında yer alıyor.

Sporting CP - Academico de Viseu FC maç istatistikleri nerede?

Sporting CP - Academico de Viseu FC karşılaşmasına ait mevcut maç istatistikleri, takım performansları ve maç detayları Sporx maç merkezinde görüntülenebilir.