Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den Adana Demir - Fenerbahçe maçı yorumu
19
RIDVAN DİLMEN'İN YORUMLARI
Rıdvan Dilmen, TV8,5 ekranlarında Adana Demirspor - Fenerbahçe maçını yorumladı.
18
"SAYGIM OLMASA PROGRAMA ÇIKMAZDIM"
"Maçtan önce beraberlik desen sürpriz demezsin, maç içinde pozisyonlar da vardı sayılır. Kurumuma ve tüm futbolseverlere, kendime de saygım olmasa bu programı asla yapmazdım. Serzenişlerim olmuştur zaman zaman, kendi camiamdan da eleştiri almıştım ama futbol adil değil bugün."
17
"PENALTILARIN İKİSİ DE DOĞRU, SORUN O DEĞİL"
"Ben maçı teknik olarak çok değerlendirmeyeceğim, bana maçta katliam vardı sahada görmedin mi derler bana. Rıdvan sen ne anlatıyorsun derler. Adana Demirspor'un beklenmeyen topu derler ya, beklenmeyen toptur o İrfan Can'ın. Penaltıdır bence. İkinci penaltısı Adana Demirspor'un net penaltıdır. Altay bugün çok iyi oynadı ama orada bir zamanlama hatası yaptı. Bunlarda problem yok"
16
"DAHA 14 MAÇ VAR"
"Direkten dönen var, Valencia'nın pozisyonlar var. Bunlar oyunun detayları. FEnerbahçe 6 puan geriye düştü. İkili averaj nedeniyle bunu 7 puan olarak düşünüyorum. DAha önümüzde 14 maç var."
15
"2013'TE BİZ ŞAMPİYON OLAMAYIZ DEMİŞTİM"
"2013'te bir gün Aziz Yıldırım beye dedim ki, kulüpte oturuyorduk. Aykut hoca da vardı yanımızda. Dedim ki, "Benim 25 yaşımdaki halimi getirelim, Aykut hocanın da gol kralı halini getirelim. Lefter abi de gelsin rahmetli, Cemil ağabey de gelsin biz şampiyon olamayız demiştim o gün. Ali Koç bey başkan şuanda ilk başkan olduğunda da söylemiştim bunu ona."
14
"90'DA KALDIRDIKLARI BAYRAKLARDAN BELLİ"
"Verilen verilmeyenlerle ilgili değil. 2 haftadır bilinçaltı, 2 yardımcı hakemin 90. dakikada kaldırdıkları bayraklardan belli. Ümraniye maçında 90'da gol oluyor, Fenerbahçe gol atıyor çok net olmasına rağmen VAR devreye giriyor. 15-20 saniye sonra gol kararı çıkıyor."
13
"BATSHUAYI'YE KART, ONYEKURU'YA NEDEN YOK"
"Yardımcı hakemler bilinçaltlarından dolayı şak diye bayraklarını kaldırıyorlar. Bir tanesi Kadıköy'de Batshuayi'ye kaldırıyor. Bathsuayi rakip çabuk başlamasın diye topun önüne geçti bugün, top rakip ceza sahasının 15 metre önünde. Altay başlatmak isterken rakibi engelledi parmaklarına vurdu. Batshuayi'ye sarı kartsa bu ne peki."
12
"PENALTI DEĞİL HATTA PENYEDİ"
"Fenerbahçe lehine zorlasam ama hatalı karar bulurum ama bugün kemiksiz 2 tane penaltı değil penyedi Samet'e yapılan ve Batshuayi'nin N'Diaye ile olan pozisyonu da penaltı değil penyedi. Samet kafaya çıkmak istiyor Belhanda üzerine çıkıyor garip garip. Yardımcı da çağırmıyor İrfan Can'ın pozisyonunda çağırdığı gibi. Birşeyler oluyor"
11
"MİKROSKOPLA BAKTIK EL VERDİK"

"Kural ne diyor, Welinton'un eline çarpan bir pozisyonda asist yapabilirsin ama gol atamazsın demişler. Kuralın sıkıntısı bu, istem dışı çarpma olunca. Mert Hakan mikroskopla baktık bulduk eli, 35 metreden Batshuayi vursa gol vereceklermiş."

10
"FUTBOLUN EN TEMİZ 1,5 YILIYDI"
"Serdar Tatlı tamam hata yapmıştır ama aslanlar gibi 1,5 senesini geçirmiştir. Rıdvan Dilmen sezonu dediler FEnerbahçe 3. oldu o sene. Serdar Tatlı'nın gitmesini istiyorlardı. Erdemli davrandı ve ayrıldı. Türk futbolunun en temiz 1,5 yılıdır söyleyeyim size"
9
"SİSTEM DEĞİŞSE HANGİ SİSTEM GELECEK Kİ?"
"Futbola güven kalmadı, ligimiz temiz falan değil. Mehmet bey, Nihat bey, siz güveni aldınız götürdünüz. Göreceksiniz, bu MHK da gidecek Tahkim de gidecek. Sürekli şahıslar üzerinden gitmek yanlış. Sistem değişmeli deniyor, hangi sistem gelecek ki?"
8
"KATARLILAR BU LİGE ÇOK PARA VERİYOR"

"Hep beraber yaşadıklarımızı görüyoruz, yaşadığımız herşey mübahtır. Katarlılar kızıyorlar ama gerçekten çok para veriyorlar. Milyonlar bugün yine izledi. Galatasaraylı arkadaşlarım bile söyledi, Samet'in pozisyonu için."

7
"BENİM DAYANACAK GÜCÜM KALMADI"
"Acun kardeşim de hakkını helal etsin, izleyen taraftarlar da hakkını helal etsin. Parasında pulunda olmadım hiç. Allah herkese ekmeğini nasip etsin. Dayanacak gücüm kalmadı artık. İlk defa mı Fenerbahçe şampiyon olamayacak olamazsa. Fenerbahçe 9 yıldır mı şampiyon olamıyor. Ben de 9 yıldır oturuyorum bu koltukta. 1 tane federasyon yetkilisi, yöneticiler, bir tane de kulüp başkanı Serdar Tatlı'yı aradık bunu yaptırdık desin. İşlerine gelmedi bunu demek"
6
"YEDİLER, YEDİLER HALA DOYMADILAR"

"Fenerbahçe'yi yediler yediler doymadılar. Çok acayip şeyler oluyor. Hayırlısı, sağ salim lig bitsin inşallah da tatile gidelim. Daha çok da var"

5
"ÇOCUKLAR İYİ DAYANDI, HOCA DAYANAMADI"
"Tabii ki herşey bitmedi Fenerbahçe için. Fenerbahçe puan kaybederse şampiyonluktan uzaklaştı demiyorum ben, Fenerbahçe'nin uğraştığı şeyler bunlar. Bırakın adil yarışsınlar, Fenerbahçe ikinci üçüncü olur size ne. Jesus atılmasa neden atılmadı derdim ya. Çocuklar yine sabretti de hoca da yeter ama dedi artık. Gözünün önündekini vermiyorsun ya. Yardımcılar ekstra kötüydü, Fenerbahçe kazanacak diye ödleri koptu"
4
"BİRAZ DA ÖBÜR TARAFA BAK"
"Bence sürpriz değil, ben görüyorum bazı şeyleri. Bayrak kalkar saçma sapan. Cezadan dönen hakem Fenerbahçe maçına atanır. Kural kanun korkusu olmaz bazı insanda tamam da Allah'ı da sevin artık ya. Vicdanen tersi olursa verin, Adana Demir'e verdin tamam helal olsun ama öbür tarafa da bak"
3
"N'DIAYE - ONYEKURU, BU NEYİN HIRSI"
"Adana Demirspor tarihinin en güzel yıllarını geçiriyor 2 yıldır. Transfer yapıyorlar, iyi sonuçlar alıyorlar. Ligde iyiler ama bu maç vicdanları rahatsız ediyor. Emre Akbaba'yı ayırıyorum ama N'Diaye'yle Onyekuru nasıl bir vicdandır hırstır bu."
2
"F.BAHÇE AYAĞA KALKINCA BİRŞEYLER OLUYOR"
"Galatasaray 14 sene şampiyon olamadı. Büyüklüğünde bir değişiklik oldu mu. Sonra Avrupa şampiyonu oldu. Fenerbahçe hafif ayağa kalkmaya çalışınca tak aynı eller izin vermiyor."