Sporx Extra Arama Logo

Önder Özen'in Başakşehir - Beşiktaş maçı yorumları
9
ÖNDER ÖZEN'İN YORUMLARI

Beşiktaş'ın Süper Lig'in 21. haftasında Medipol Başakşehir'e mağlup olduğu karşılaşmayı beİN Sports'ta Önder Özen değerlendirdi. İşte Önder Özen'in açıklamaları...

8
BİZİM LİGE YETER!

Başakşehir 1-0 kazandı, 3 puanı aldı. Aslı olan bu mudur? Bizim ligimizde budur? Perşembe Sporting Lizbon maçı var, mazeretleri var. Mert'in kalitesi, Epureanu'nun kalitesi ve Demba Ba'nın kalitesi. Başakşehir çok mahkum oynamasına rağmen daha fazla atabilirdi. Beşiktaş çok fazla gol için teşebbüste bulundu ama net bir fırsat bulamadı. Sezon başından beri böyle sorunu var.

7
BEŞİKTAŞ YARIŞ DIŞI KALDI

Başakşehir, Beşiktaş'ı yarışın dışına attı. Artık Başakşehir'in yarışta diğer rakipleri var.

6
GÖKHAN GÖNÜL LAZIMDI
Beşiktaş'ın bugün en çok Gökhan Gönül'e ihtiyaç duyduğu gündü. Oyuna tempo katabilirdi, topu kalenin önüne getirebilirdi. Lens aksadı, doğaldır. Uzun süre sonra sağ bek oynadı, olmadı. Atiba da çok fazla top kaybı yaptı. Belki de Türkiye'de en fazla top kaybı yaptığı maçı yaşadı.
5
SERGEN YALÇIN'IN İŞİ ZOR

Sergen Yalçın'ın da işi kolay değil. Tıpkı Abdullah Avcı'nın da olmadığı gibi. Bu kadronun topu hücuma getirmedi ve kale önünde bitimede sıkıntıları var.

4
BURAK YILMAZ YORUMU

Burak Yılmaz'ın topu içeri atmada sıkıntı yok ama bu sezon durum açık. 22 haftada 8 golü var, 4'ü penaltıdan. Oyun akarken birinci santraforun 4 golü var. Umut Nayir'in de 2 ya da 3 golü var.

3
N'KOUDOU VE DIABY YORUMU

Topu getirmede durum ne? N'Koudou v Diaby geçmişleriyle, geldikleri kulüplerle çok daha iyisini hayal ettirebilirler. Başka yerde iyi de olabilirler ama 22 haftada N'Koudou ile Diaby'nin direk katkısı yok. Topu kaleye götürmede işi götüren Atiba ve Gökhan Gönül.

2
ADEM LJAJIC VE BOATENG SÖZLERİ

Adem Ljajic kötü bir sezon geçiriyor. Kevin Prince Boateng bu maçtaki performansıyla değerlendirilemez. Takımın da sıkıntıları vardı.

1
BU KADRO İYİ DEĞİL

Bu kadro birçok antrenörü başarısız gösteriz. Bu kadro başka bir takımla başarılı olabilir ama Beşiktaş formasıyla olmaz. Beşiktaş gibi büyük kulüp bu oyunu kabul etmez. Büyük kulüpler gümbür gümbür oyun ister. Rakibi ezmeni ister. Ya da her hafta sonucu alacaksın. Sergen Yalçın'a hem zaman hem de destek lazım. Çünkü Abdullah Avcı'ya zaman vermediler, destek de olmadılar.