Sporx Extra Arama Logo

Cyle Larin: "Galatasaray maçında herkes şampiyonu görecek"

Beşiktaş forması giyen Cyle Larin, siyah-beyazlı takımın antrenmanı öncesi soruları cevapladı. Cyle Larin'in gol istatistikleri ve asist istatistiklerine Sporx Cyle Larin profil sayfasından (https://www.sporx.com/cyle-larin-profili) ulaşabilirsiniz.
12
ÇOK MUTLUYUM

CYLE LARIN: Çok mutluyum. Goller atarak katkı verdiğim için. Sezon başında çok çalışmıştım bu golleri atabilmek için.

11
G.SARAY MAÇINDA HERKES GÖRECEK
Hafta sonu Galatasaray ile bir final oynayacağız. Savaşacağız. Neden şampiyon olacağımızı göstereceğiz. Hatay maçındaki başlangıç gibi başlamak isteriz her maça. Galatasaray maçında da bunu göreceksiniz. Birlikte savaşacağız, mücadele edeceğiz.
10
SERGEN HOCAYA BORÇLUYUM

Bana özgüven verdi Sergen Yalçın. Bana özgürlük tanıdı. Sol kenarda, forvette özgürdüm. Sergen Yalçın bana inandı, ben kendime inandım ve bu da işe yaradı.

9
DIDIER DROGBA BENİM İDOLÜM

Beni iyi hissettirdi. Futboldan öncesinde, gençken birçok futbolcunun ismini söylerdim, onlar gibi olmak isterdim. Birileri benim ismimi çocuklarına veriyor. Bu çok güzel. Onları mutlu etmek için her şeyi yapacağım.

Küçüklüğümde futbol oynarken kendime Didier Drogba derdim.

8
SERGEN HOCA ÇOK FARKLI

Sergen Yalçın'ın kendi bir tarzı var. Başka bir teknik direktörle kıyaslanamaz. Umarım Mourinho, Klopp, Guardiola'dan da iyi olur. Bize güveniyor, özgürlük tanıyor. Daha iyi olmasını isterim. Sergen Yalçın bize özgürlük veriyor, en iyi yaptığımız şeyleri yapmamıza müsaade ediyor. 'Bize özgüven veriyor' derken kastettiğim buydu.

7
HER YERDE GOL ATARIM

Benim nerede oynadığım fark etmez, sol kenar, forvet. Her yerde gol atarım.Umarım Beşiktaş şampiyon olur, inşallah.

6
ÇOK ENERJİ HARCADIK

Kısa sürede çok fazla maç oynadık. Çok enerji harcadık. Şampiyonluğa giden yolun nasıl olduğunu biliyoruz. Şampiyonluğa ulaşana kadar da bunu yapmaya devam edeceğiz.

5
ARTIK DEĞİŞTİRDİM

Bir şeyi değiştirmedim. Fizik olarak geliştim. Belçika'da çok oynadım. Oynadıkça daha fazla gol atıyor, ritm tutuyorsunuz. Beşiktaş'a hazır gelmiştim. Hazır olunca da neler yapabileceğimi gösterdim.

4
ÇOK MUTLUYUZ

Saha içinde, dışında mutluyuz. Birlikte savaşıyor, oynuyoruz. Bundan keyif alıyorum. Milli takımda da gruplara çok yaklaştık. Benim enerjim yüksek. Tek düşüncem şampiyonluk.

3
ABOUBAKAR

Aboubakar'ın varlığı beni olumlu etkiliyor. Onun oynamadığı zamanlarda farklı oynuyorum, bu bir gerçek. Onun oynaması işimi kolaylaştırıyor.

2
GOL SEVİNCİ

Hatay maçındaki gol sevincim, maçı bitirdiğimiz yönündeydi. Umarım en kısa sürede ligi de bitiririz. Bu sezonki performansımdan sonra ilgi olması normal. Tek düşündüğüm şampiyonluk. Önümüzdeki yaz transferle ilgili bir şeyler olacaktır. Ancak şu an tek düşüncem Beşiktaş.

1
GOL KRALLIĞI ÖNEMSİZ

Takım böyle oynamaya devam ettikçe çok fazla gol fırsatı bulacağım. Gol krallığından öte şampiyonluk önemli. Ben goller atmak için her şeyimi vereceğim.