Sporx Extra Arama Logo

Tümer Metin'den Fenerbahçe - Galatasaray yorumları
12

TÜMER METİN'DEN DEĞERLENDİRME

Tümer Metin, 1-1 sona eren Fenerbahçe - Galatasaray derbisini yorumladı. İşte Tümer Metin'in yorumları...
11

"F.BAHÇE İÇERİDE, G.SARAY DIŞARIDA..."

Oyun kalitesi çok yüksek bir maç olmadı. Fenerbahçe bu haftaya kadar içeride sıkıntılar yaşadı. Galatasaray'ın da deplasmanda yaşadığı sıkıntıları görmüştük.
10

"KAYBETME KORKUSU VARDI"

Maçın başlamasından itibaren bir oyun kalitesi görebiliriz diye düşündüm. Mücadele vardı, kaybetme korkusu vardı bu da sahadaki oyuna yansıdı.
9

"ARTIK GARANTİSİ YOK"

Galatasaraylı futbolcular, otobüste giderken rakip 10 kişiyken 1-0 öne geçtik bu maçı nasıl kazanamadık diye düşünecek. Maçtan önce Galatasaray'ı 7'de 7 şampiyon yapardı. Şimdi 6'da 6 yaparsa şampiyonluk garantisi yok.
8

"F.BAHÇE KABUL EDERDİ"

Maçtan önce Fenerbahçe tarafına 'Beraberlik' deseler, kabul edecek Fenerbahçeliler vardır. Galatasaray tarafında ise bu kabul edilmezdi.
7

"BÜYÜK YARA ALDI"

Galatasaray, 20 senenin üzerine bir de 10 kişi kalmış rakibini yenemeyerek şampiyonluk yolunda büyük yara aldı.
6

"BÜYÜK AVANTAJI KAYBETTİ"

Hedefe yürüyen Galatasaray için, 20 senenin üzerine, 10 kişi kalmış bir rakibe karşı, 1-0 da öne geçtikten sonra şampiyonluk yolunda önemli bir avantajı kaybettiğini düşünüyorum Galatasaray'ın.
5

"MARİANO ÇİZGİYE İNEMEDİ"

Fenerbahçe, 10 kişi kaldıktan sonra ortayı kapattı ama Mariano da çizgiye inemedi, buluştuğu yerden ortayı kesti. Bu da defans için biraz avantajlı bir durum.
4

"G.SARAY MI ÜRETEMEDİ?"

"Fenerbahçe savunmasının iyiliği mi, yoksa Galatasaray'ın üretememesi mi? Bunu da değerlendiremeliyiz. Diagne'yi gördük mü bugün ceza alanında?"
3

"VALBUENA'YI SAHADA TUTARIM"

"Valbuena'nın çok ahım şahım oynadığını söyleyemem ama Valbuena'yı bir şekilde sahada tutarım."
2

OFSAYT ÇİZGİSİ YANLIŞ ÇİZİLDİ

Bizde VAR geldi diye hiç adaletsizlik olmayacak diye bir algı geldi. Arkadaşlar, ofsayt çizgisini yanlış çizdiler! Ofsaytta hata olmaz dedik, ofsayt çizgisi yanlış çizildi.
1

"GALATASARAY YEMEZDİ"

"Luyindama ile Marcao olsaydı, Fenerbahçe'nin attığı golü Galatasaray yemezdi"