Arama Logo

Nihat Kahveci: "Atiba'yı bağlasan da gider golünü atar"

Şampiyonlar Ligi'nde heyecan başlıyor... Temsilcimiz Beşiktaş, gruptaki ilk maçında Borussia Dortmund'u konuk edecek. Mücadele 15 eylül çarşamba günü saat 19:45'te başlayacak. TRT Spor'da konuşan Nihat Kahveci, "Beşiktaş, Borussia Dortmund maçına hangi 11 ile çıkmalı?" sorusunu yanıtladı.
5
NİHAT KAHVECİ'DEN YORUM

Temsilcimiz Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi ilk maçında Borussia Dortmund'u konuk edecek. Mücadele 15 eylül çarşamba günü saat 19:45'te başlayacak. TRT Spor'da konuşan Nihat Kahveci, "Beşiktaş, Borussia Dortmund maçına hangi 11 ile çıkmalı?" sorusunu yanıtladı.

4
"VİDA'NIN YOKLUĞU ÖNEMLİ EKSİK"

Beşiktaş'ın başarılı futbolcusu Vida'nın bir dönem performansında düşüş olduğunu söyleyen Nihat Kahveci, "Vida defansın göbeğinde en güvenilir oyuncu. Önünde Josef'in olması ona güven veriyor ama kim olursa olsun bireysel hata yapan Vida yok artık. Vida'nın yokluğu önemli eksik ama Necip Uysal da son maçta görevini yaptı, gol yemedi Beşiktaş." dedi.

3
"MONTERO, SERGEN YALÇIN'IN TUTTUĞU BİR STOPER"

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın'ın Dortmund maçında stoper hattını nasıl kurgulayacağıyla ilgili yorum yapan Nihat Kahveci, "Montero, Sergen Yalçın'ın tuttuğu bir stoper, ayağı da temiz. Montero ile başlarsa şaşırmam ama Necip de görevini yapıyor. Haaland var, orada Welinton'u kesin yazmak lazım. Beşiktaş inşallah Vida'yı aramaz, Vida çok önemli" dedi.

2
"BAĞLASAN DA GİDİYOR GOLÜNÜ ATIYOR"

Beşiktaş kadrosunun galibiyet vaad ettiğini söyleyen Nihat Kahveci, "Alex Teixeira olsa bence 11'de oynayacak oyuncu ama olmadığında Atiba ile orta sahada direnç artar, Josef'in yanına koysan Pjanic'i de serbest oynatabilir. Atiba'yı bağlasan gidiyor golünü atıyor." dedi.

1
İŞTE BEŞİKTAŞ'IN MUHTEMEL DORTMUND 11'İ