Arama Logo

Mauro Icardi: "Ağrılarım geçti, formayı istiyorum"

Adana Demirspor deplasmanı kadrosundan ağrıları olduğu gerekçesiyle son anda çıkarılan, ardından soluğu ülkesinde alan ve eşiyle sorunlar yaşayan Galatasaray'ın yıldız golcüsü Mauro Icardi, artık futbola dönüyor! Okan Buruk'la görüşen Arjantinli yıldız, "Ağrılarım geçti, formayı istiyorum" dedi.
5
GALATASARAY, ICARDI'YE KAVUŞTU

Galatasaray, Mauro Icardi'ye yeniden kavuştu! Sarı Kırmızılı kulübe transfer olduktan sonra eşiyle sorunlar yaşayan Arjantinli yıldız, Adana Demirspor deplasmanı kadrosundan ağrıları olduğu gerekçesiyle son anda çıkarılmış ve soluğu ülkesinde almıştı.

GALATASARAY, ICARDI'YE KAVUŞTU
4
OKAN BURUK'LA GÖRÜŞTÜ

Buna karşın İstanbul'a zamanında dönen ve son iki antrenmana da katılan yıldız futbolcu, teknik direktör Okan Buruk'la bir görüşme yaptı.

OKAN BURUK'LA GÖRÜŞTÜ
3
"AĞRILARIM GEÇTİ, FORMAYI İSTİYORUM"

29 yaşındaki santrfor, "Ağrılarım geçti, herhangi bir sorun yok ve kendimi iyi hissediyorum. En kısa sürede iyi bir şekilde hazırlanıp formayı almak istiyorum" dedi.

\
2
ANTRENMAN PERFORMANSINA GÖRE

Okan Buruk da antrenman performansına göre bir karar vereceğini, ancak BAY haftası nedeniyle önünde iyi bir fırsat olduğunu öğrencisine hatırlattı.

ANTRENMAN PERFORMANSINA GÖRE
1
ÜÇÜNÜ DE KULLANMAK İSTİYOR

Özellikle bu hafta takımdaki gol sorununa odaklanan ve kadroda bazı değişiklikler yapmaya hazırlanan Okan hoca da, Icardi'yi bir an önce ilk 11'e adapte etmeyi hedefliyor. Icardi, Mertens ve Mata'nın birlikte oynadığında nasıl bir etki yaratacağını görmek isteyen Buruk, buna göre bir planlama yapacak. Üç oyuncu için de teknik ekibin özel bir çalışma programı hazırladığı ve Florya'daki idmanlar dışında da bireysel antrenmanların devam edeceği bildirildi. (Fanatik)

ÜÇÜNÜ DE KULLANMAK İSTİYOR