Arama Logo
SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ

Jorge Jesus, yanında forveti ile geliyor
5
JORGE JESUS, GABIGOL İLE GELİYOR
Fenerbahçe'nin takımın başına getirmek için yoğun çaba harcadığı Jorge Jesus, yanında Flamengo'dan tandığı "Gabigol" lakaplı Gabriel Barbosa'yı da getirmek istiyor.
4
GÖRÜŞMELER OLUMLU
Fenerbahçe'de önümüzdeki sezon takımın başına geçmesi beklenen teknik direktör Jorge Jesus, transfer çalışmalarına da başladı. Portekizli başarılı çalıştırıcı, Flamengo döneminden eski talebesi olan Gabriel Barbosa için girişimlere başladı. Kulüple arası halen çok iyi olan Jesus, yönetimle Gabigol için bir ön görüşme yaptı. Brezilya basınının iddiasına göre; daha sonra da Fenerbahçe adına bazı yetkili isimler pazarlık masasına oturdu. Şu an için her şey olumlu.
3
INTER'DEN GİTMİŞTİ

25 yaşındaki futbolcunun Brezilya temsilcisiyle 2024'e kadar mukavelesi bulunuyor. Flamengo, onun için 2020'de Inter'e 17.5 milyon euro bonservis bedeli ödemişti. Fenerbahçe'nin yıldız futbolcu için çeşitli seçenekleri olduğu belirtildi. Öncelikle Kanarya'nın 17.5 milyon euro civarında bir rakam ödemesi kesinlikle beklenmiyor. Burada Sarı-Lacivertliler için iki seçenek bulunuyor. Bunlardan ilki, Barbosa'nın bonservisinin bir bölümünü almak.

2
YÜZDE 60 PAY HAKKI...

Bunun örnekleri daha önce çok kez görüldü. Fenerbahçe, futbolcunun yüzde 50-60'lık hakkına sahip olmak için bir rakam belirleyip sunmayı düşünüyor. İkinci seçenek ise sonraki satıştan çok yüksek bir yüzdeyi Flamengo kulübüne önermek. Burada yüzde 60 oranında bir paydan bahsediliyor. Örneğin Fenerbahçe, Gabigol'ü ilerleyen yıllarda 20 milyon euroya elden çıkarırsa, bunun 12 milyonu Flamengo kulübüne gidecek. Oyuncunun Teknik Direktör Jorge Jesus tarafından ikna edildiği bilgisi de paylaşıldı.

1
SON GÖRÜŞME İSTANBUL'DA
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ile video görüşmesi yapan Jorge Jesus, son görüşme için bu hafta İstanbul'a gelmeyi kabul etti.