Arama Logo

Güntekin Onay: "Fenerbahçe 3 puanı kaçırdı"




8
GÜNTEKİN ONAY YAZDI

Spor yazarlarından Güntekin Onay, Fenerbahçe'nin, Eintracht Frankfurt'la deplasmanda 1-1 berabere kaldığı maçı değerlendirdi. Onay'ın yazısının tamamını Hürriyet gazetesini satın alarak okuyabilirsiniz.

7
FRANKFURT'A FAZLA ŞANS VERMEDİ

Birçok yeni oyuncusu olmasına rağmen ve 3-4-3 gibi riskli bir formasyon ile oynayan Fenerbahçe, takım savunmasını dün de iyi yaptı ve Frankfurt’a fazla şans vermedi.

6
DİNAMİZM VE TEMPO

Son yılların en çok koşan Fenerbahçe takımı kesinlikle bu. Dinamizm ve tempo var. Alman temsilcisi karşısında fiziksel olarak hiç de geride kalmayan bir Fenerbahçe vardı sahada.

5
DİEGO ROSSİ ZAMAN ZAMAN KAYBOLDU

Tüm futbolcular 90 dakika boyunca Vitor Pereira’nın verdiği görevleri kusursuza yakın bir şekilde yerine getirirken, sadece Diego Rossi’nin oyun içinde zaman zaman kaybolduğunu gördük.

4
OYUNA DAHA FAZLA KATILMALI

Kesicilik anlamında iyi bir maç çıkartan Serdar Aziz’in de 3’lü savunma düzeninde oyuna daha fazla katılması lazım.

3
BERABERLİĞE RAZI OLMADIĞINI GÖSTERDİ

Pereira, son 15 dakika yaptığı 4 değişiklik ile beraberliğe razı olmadığını gösterdi.

2
EN GÜÇLÜ RAKİPTEN ALINAN 1 PUAN HARİKA

Ancak 90’da kazanılan penaltıyı Pelkas gole çeviremedi ve çok yaklaşılan bir 3 puan avuçlardan kaydı gitti. Deplasmanda gruptaki en güçlü rakipten alınan 1 puan harika.

1
KİM, GUSTAVO, ÖZİL...

Dün Fenerbahçe’de Kim Min-Jae ve Luis Gustavo’yu çok beğendim. Mesut Özil de Almanya’da tekrar vitrine çıktığı maçta yorulana kadar iyi bir futbol ortaya koydu.