Sporx Extra Arama Logo

Beşiktaş, Burak'ın yerine Cenk'te ısrarcı

Beşiktaş Yönetimi, Everton'u gelecek sezon da kiralık olarak göndereceği Cenk Tosun'a yeniden siyah-beyazlı formayı giydirmek için büyük çaba harcıyor
7
BEŞİKTAŞ, CENK'İ İKNA TURUNDA

Beşiktaş, Burak Yılmaz'ın Lille'e transfer olma ihtimalinin artmasının ardından bir kez daha Cenk Tosun için devreye girdi.

6
ÇEBİ'NİN MAKUL SÜRPRİZİ: CENK
Yeni sezonda genç ve tecrübeli futbolculardan oluşan bir kadro kurarak şampiyonluk mücadelesi verecek olan Beşiktaş, transferdeki büyük sürprizini Cenk Tosun ile yapmak istiyor.
5
11'E DİREKT FUTBOLCU
Gelecek vaad eden genç futbolcu transferinin yanı sıra ilk 11'de direkt olarak oynayabilecek 4 transfer yapacaklarını ifade eden başkan Ahmet Nur Çebi, Sergen Yalçın ile de Cenk Tosun'un son durumunu görüştü.
4
EVERTON YİNE KİRALIK VERECEK
Geçtiğimiz sezon Crystal Palace'a kiralanan ancak sakatlığı sebebiyle yeniden Everton'a dönen Cenk Tosun, Everton'un gelecek sezon planları arasında yer almayıyor ve başka bir takıma kiralık olarak gönderilmesi planlanıyor.
3
BEŞİKTAŞ'TAN İLK TEMAS
Everton'un Cenk Tosun'u kiralamak istemesini fırsata çevirmek isteyen Beşiktaş Yönetimi, Sergen Yalçın'ın da onayını alarak milli futbolcu ile ilk temasını kurdu.
2
SERGEN: BİZİ ŞAMPİYON YAPABİLİR
Sergen Yalçın'ın "Bizi şampiyon yapabilir" dediği Cenk Tosun'un kiralık transferi için görüşen siyah-beyazlı yönetim, milli futbolcuyu Türkiye'ye döndürmeye ikna etmek için büyük çaba harcıyor.
1
CENK TOSUN DÖNMEK İSTEMİYOR
Everton ile 2 yıl daha sözleşmesi olan ve kariyerine Avrupa'da devam etmek istediği için Türkiye'ye dönmek istemeyen Cenk Tosun ile Almanya Bundesliga'dan Wolfsburg ve Hertha Berlin de yakından ilgileniyor.