Arama Logo

Larin'in şartı: Ghezzal ile aynı maaş
5
LARIN'E TAVİZ YOK
Beşiktaş, yeni sözleşme için görüşmelerde bulunduğu Cyle Larin'e taviz vermeyecek.Daha önce yapılan görüşmelerden bir türlü sonuç alamayan Beşiktaşlı idareciler, Rachid Ghezzal’in aldığı parayı istemesi nedeniyle Kanadalı oyuncuyla el sıkışamamıştı. Ajax maçını seyrettikten sonra önceki gün yönetim ile masaya oturan siyah-beyazlı oyuncunun menajeri yine aynı şartları masaya sürdü.
4
PERFORMANS BAZLI SÖZLEŞME ÖNERİSİ
Larin ile üç senelik sözleşme uzatmak isteyen ve bu oyuncunun performansından memnun kalan yönetim ise, karşı tarafın istediği paranın tamamını garanti olarak vermek yerine performans ve bonuslara dayalı bir sözleşmeyi masaya sürmek istiyor.
3
YÖNETİM SICAK BAKMIYOR
Ghezzal’e 2 milyon 250 bin euro garanti para veren ve bunun yanında bonuslar da ödeyecek olan yönetimin, kurdaki dalgalanmalar nedeniyle, Kanadalı oyuncuya bu kadar yüksek garanti para vermeye soğuk baktığı ortaya çıktı.
2
SON KOKTAYI KOYMADI
Ghezzal ile sözleşme imzalandığı dönemdeki kur dalgalanmalarının bu kadar kırılgan olmadığını Larin’in menajerine ileterek, Beşiktaş’ın maddi menfaatlerine uygun bir sözleşme imzalamak isteyen yönetim, pazarlıklarda son noktayı koymasa da bundan sonraki görüşmeleri de bu anlayışla sürdürmeye çalışacak.
1
ŞAMPİYONLUKTA BAŞROL OYNADI
Geçen sezon Beşiktaş'ın kazandığı şampiyonlukta başrol oynayan futbolculardan biri olan Kanadalı futbolcu, bu sezon ise 14 maçta 5 gol, bir asistlik bir performans ortaya koydu. (Serdar Sarıdağ / Milliyet)