Futbol
Basketbol
iddaa
Sporx TV
Canlı Skor
Voleybol
E-Spor
At Yarışı
Tümü
SÜPER LİG
EUROLEAGUE
İLK 11'İNİ KUR
PUAN DURUMU OLUŞTUR
TV'DE BUGÜN
NBA
İSTATİSTİK
CANLI ANLATIM
AT YARIŞI
İNGİLTERE
Tenis
Motorsporları
Voleybol
At Yarışı
Diğer Sporlar
Hentbol
Euro 2024
İstatistik
Tv'de Bugün
Canlı Anlatım
Beşiktaş
Fenerbahçe
Galatasaray
Trabzonspor
Medya
Teknoloji
Gizlilik Politikası
Mobil uygulamalar ve m.sporx.com mobil sitesi ile Sporx'i cepten de takip edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Sporx Mobil sayfasını ziyaret edin.
(İY : 0-1)
MS
Tarih:
17 Nisan 2024 Çarşamba 17:00
Lig:
Kupa
FC Orenburg
2
Dinamo Moscow
4
GOLLER & KARTLAR
KADROLAR
İDDAA ORANLARI
CANLI İDDAA
CANLI ANLATIM
İSTATİSTİK
YORUMLAR
Canlı: 2-4 | FC Orenburg - Dinamo Moscow canlı skor burada - Maç Özeti
FC Orenburg
Genel
İç saha
Dış saha
29.04.24
PRL
FC Rostov [D]
2-1
24.04.24
PRL
Dinamo Moscow
1-2
21.04.24
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
1-0
17.04.24
RCU
Dinamo Moscow
2-4
14.04.24
PRL
Nizhny Novgorod
3-1
08.04.24
PRL
Kazan
3-0
04.04.24
RCU
FK Akhmat [D]
0-1
31.03.24
PRL
Fakel Voronej FK [D]
0-0
14.03.24
RCU
S. Moskova [D]
3-1
10.03.24
PRL
Baltika
1-0
24.04.24
PRL
Dinamo Moscow
1-2
17.04.24
RCU
Dinamo Moscow
2-4
14.04.24
PRL
Nizhny Novgorod
3-1
08.04.24
PRL
Kazan
3-0
10.03.24
PRL
Baltika
1-0
22.01.24
Navbahor Namangan
2-2
29.11.23
RCU
S. Moskova
1-0
26.11.23
PRL
FK Akhmat
1-1
06.11.23
PRL
FC Rostov
1-1
21.10.23
PRL
Fakel Voronej FK
1-2
29.04.24
PRL
FC Rostov [D]
2-1
21.04.24
PRL
Zenit St. Petersburg [D]
1-0
04.04.24
RCU
FK Akhmat [D]
0-1
31.03.24
PRL
Fakel Voronej FK [D]
0-0
14.03.24
RCU
S. Moskova [D]
3-1
02.03.24
PRL
CSKA Moskova [D]
1-1
08.02.24
Dinamo Moscow [D]
4-1
03.02.24
Spartak Varna [D]
2-2
10.12.23
PRL
PFC Sochi [D]
1-1
03.12.23
PRL
FC Krasnodar [D]
2-1
Dinamo Moscow
Genel
İç saha
Dış saha
28.04.24
PRL
Zenit St. Petersburg
1-0
24.04.24
PRL
FC Orenburg [D]
1-2
21.04.24
PRL
Nizhny Novgorod [D]
1-4
17.04.24
RCU
FC Orenburg [D]
2-4
14.04.24
PRL
Ural [D]
2-1
07.04.24
PRL
S. Moskova
1-2
02.04.24
RCU
SKA-Khabarovsk [D]
1-2
29.03.24
PRL
FC Rostov
1-4
13.03.24
RCU
Zenit St. Petersburg [D]
2-0
09.03.24
PRL
FK Akhmat
2-0
28.04.24
PRL
Zenit St. Petersburg
1-0
07.04.24
PRL
S. Moskova
1-2
29.03.24
PRL
FC Rostov
1-4
09.03.24
PRL
FK Akhmat
2-0
03.03.24
PRL
Lokomotiv Moscow
2-1
24.02.24
CSKA Moskova
2-1
19.02.24
Samara
5-1
19.02.24
Samara
1-1
11.02.24
FC Yelimay
2-1
08.02.24
FC Orenburg
4-1
24.04.24
PRL
FC Orenburg [D]
1-2
21.04.24
PRL
Nizhny Novgorod [D]
1-4
17.04.24
RCU
FC Orenburg [D]
2-4
14.04.24
PRL
Ural [D]
2-1
02.04.24
RCU
SKA-Khabarovsk [D]
1-2
13.03.24
RCU
Zenit St. Petersburg [D]
2-0
23.02.24
Baltika [D]
3-0
12.02.24
SKN St. Poelten [D]
1-3
03.02.24
Botev [D]
2-3
10.12.23
PRL
Fakel Voronej FK [D]
1-1
saniye içerisindeki otomatik olarak kapanacaktır.