Arama Logo

Wilfried Zaha: "Türkiye'nin en iyisiyiz"
6
WILFRIED ZAHA'NIN AÇIKLAMALARI
Galatasaray'da Wilfried Zaha, Antalya kampında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. İşte Zaha'nın açıklamaları...
WILFRIED ZAHA'NIN AÇIKLAMALARI
5
"İYİ BİR DÖNÜŞ OLDU"
"Kaç tane maç vardı şimdiye kadar, 47 maç. Bununla ilgili ne diyebilirim? Bunlardan kaç tanesine 11'de başladım, 14-15 tanesine. Baktığınız zaman sezon başında hazırlık kampı geçirmedim, sakattım. Buna rağmen 14-15 maçta 9 gol attım. Sakatlıktan iyi bir geri dönüş olduğunu düşünüyorum sezon genelini düşününce."
\
4
"İNANILMAZ BİR DENEYİMDİ"
"Benim için inanılmaz bir deneyimdi. İlk defa Şampiyonlar Ligi deneyimi yaşadım. Takım olarak en iyisini yaptığımızı düşünüyorum Avrupa'da. Elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum."
\
3
"TÜRKİYE'NİN EN İYİSİYİZ"
"Açıkçası ben şu anda takımın, Türkiye'nin en iyi takımı olduğunu düşünüyorum. Bu oyuna devam edersek sezon sonuna kadar, şampiyon olacağımızı düşünüyorum."
\
2
"PERFORMANS ZAMAN ALIYOR"
"Ben daha önce İngiltere'de oynadım ama oynadığım süre 13 yıldan fazla. Buraya geldim, 4 ay sakattım, 4 aydan sonra sahaya döndüm. Her şey bir anda olmuyor. Bir günde bunu gerçekleştiremiyorsunuz. İlk senemde yüzde yüzümü vermem beklenemez. Bu zaman alan bir şey"
\
1
TÜRKİYE'YE ADAPTASYONU
"Dürüst olacağım, yoğun çalıştığımız için çok fazla dışarı çıkma imkanı bulamadım. Türkiye güzel bir yer. Ailem ve çocuklarım güzel vakit geçiriyor.
TÜRKİYE'YE ADAPTASYONU