Arama Logo

Victor Nelsson için Napoli gerçeği!
5
NELSSON İÇİN NAPOLI GERÇEĞİ

Galatasaray forması giyen Victor Nelsson'a Napoli'nin talip olma nedeni ortaya çıktı.

NELSSON İÇİN NAPOLI GERÇEĞİ
4
PERFORMANSIYLA DİKKAT ÇEKTİ

Uzun zamandır stoper arayan İtalyan ekibi, Davinson Sanchez için Galatasaray maçlarına scoutlar gönderdi. Ancak Sanchez'in sakat olduğu dönemde forma giyen Nelsson performansıyla dikkat çekti.

PERFORMANSIYLA DİKKAT ÇEKTİ
3
NELSSON'A TEKLİF KARARI

Sanchez'in 3.2 milyon Euro kazandığı sarı-kırmızılı kulüpte, Danimarkalı oyuncu 1.3 milyon euro alıyor. Maaşlar arasındaki farkı da değerlendiren Napoli, Nelsson'a teklif yapma kararı aldı.

NELSSON'A TEKLİF KARARI
2
NAPOLI CEVABI

Nelsson, geçtiğimiz günlerde Napoli için gelen sorunun ardından, "Çok fazla söylenti olduğunu söyleyebilirim, ister ben olayım ister başka oyuncular olsun. Bunun sıkıcı bir cevap olduğunu biliyorum ama mümkün olduğunca şu anda bulunduğum yere odaklanmaya çalışıyorum. İster milli takım ister Galatasaray olsun, mümkün olduğunca önümdekilere odaklanmaya çalışıyorum. Geleceğin ne getireceğini bilemezsiniz. Ama şu anda Galatasaray'da mutluyum." cevabını verdi.

NAPOLI CEVABI
1
SÖZLEŞMESİ DEVAM EDİYOR

Galatasaray'da bu sezon 38 maça çıkan ve 2 kez gol sevinci yaşayan Danimarkalı savunma oyuncusunun, sarı-kırmızılı takım ile sözleşmesi 2026 yılına kadar devam ediyor. [Sabah]

SÖZLEŞMESİ DEVAM EDİYOR