Arama Logo

Ünlü şarkıcı Göksel'den Hasan Arat'a yanıt
47
GÖKSEL'DEN HASAN ARAT'A YANIT
Ünlü şarkıcı Göksel, Beşiktaş Başkanı Hasan Arat'ın stadyumda yapılması planlanan ancak iptal olan konseri hakkında açıklamalarda bulundu.
GÖKSEL'DEN HASAN ARAT'A YANIT
46
HASAN ARAT NE DEMİŞTİ?
"Enteresan bir konserimiz var. Göksel konseri... Kulüpte bir şirket var Gergedan yapım diye. Kulübün içinden oluşuyor bu kişiler. Firmanın sahibini tenzih ederim ama organizasyon o şekilde. 1 Milyar 950 milyonluk bir fatura kesiliyor. Parasının %80'i falan tahsil ediliyor. Sanatçıya verilen parayı öğrendik, inanamazsınız. Konser de yapılmadı. Bu işin ne olduğunu hala bilmiyoruz."
HASAN ARAT NE DEMİŞTİ?
45
DÜZELTME YAPTI
 "1 Milyar 950 Milyon TL olarak yanlış açıklama yaptım. 1 Milyon 950 Bin TL. Ayrıca Beşiktaşlı şarkıcı Göksel aradı, Beşiktaş için bedava konser vereceğini açıkladı."
DÜZELTME YAPTI
44
SPORX ÜZERİNDEN AÇIKLAMA
Gelişmeler üzerine sosyal medya üzerinden Sporx'in paylaşımını alıntılayarak bir açıklama yapan Göksel, şu ifadeleri kullandı;
SPORX ÜZERİNDEN AÇIKLAMA
43
"KULÜBÜMÜZÜN YANINDAYIM"
"Sayın Hasan Arat’ın açıkladığı rakamın konserimizle ilgili kısmından tarafımıza sadece avans ödemesi yapılarak söz konusu konser ileri bir tarihe ertelenmiştir. Buhar olan kısmı ben de merak etmekteyim… Koyu Beşiktaş’lı bir ailenin kızı olarak kulübümüzün her zaman yanındayım."
\
42
41
40
39
38
37
36
35
34
33
32
31
30