Arama Logo

Uğur Meleke: "Durdurun futbolu, inecek var!"
5
UĞUR MELEKE'DEN YORUMLAR
Uğur Meleke, Trabzonspor - Fenerbahçe maçının ardından yaşanan olaylar hakkında beIN Sports ekranlarında değerlendirmelerde bulundu.
UĞUR MELEKE'DEN YORUMLAR
4
"FUTBOLU KONUŞAMIYORUZ"
"Epik bir Süper Lig haftasıydı, onu konuşacaktık. Futbol konuşmak istiyoruz, iyi şeyler konuşmak istiyoruz ama birileri çaldı. Maalesef bugün sahada müsabakayı yönetmeyen çalışan genç insan, bu sezon içinde bir eski milletvekili, kulüp başkanı tarafından yumruk yedi. Halil Umut Meler, Türkiye'nin 1 numaralı hakemi. Hala travmayı atlatmaya çalışıyor. Geliyor böyle bir müsabakayı yönetiyor. Halil Umut Meler kötü maç yönetmedi. Onu demiyorum. Bugün sahada maçı yöneten hakem, birkaç ay önce saha içinde bir kulüp başkanı tarafından yumruklu saldırıya uğradı."
\
3
"BİR SPOR TERÖRİSTİ..."
"Birkaç yıl önce saha içinde Volkan Bayarslan, bir spor teröristi tarafından arkadan yumruk yedi. 7-8 saniye nefessiz kaldım, öldüm sandım diyor. Samsunspor Teknik Direktörü saha içinde bıçaklandı. Josef, arkadaşlarını saldırıdan kurtarmaya çalıştı. Ceza aldı PFDK tarafından. Sonra da 'Bu ülkede futbol oynamak istemiyorum' deyip ülkeyi terk etti. Burak Yılmaz'ın yüzüne çakı geldi. Manuel Fernandes'e saha içinde bir spor teröristi uçan tekme attı. Almeida, onu korumaya çalışırken ceza aldı. O tekmeyi atan spor teröristi, 1 hafta sonra akreditasyon kartıyla yine tribünlerde görüntülendi."
\
2
"DURDURUN FUTBOLU!"
"Durdurun futbolu, inecek var. Nasıl golleri, sporcuları, hakemleri konuşalım. Can güvenliği yok saha içerisinde. Can güvenliği sağlanamıyor. Önce can güvenliği sağlayın, sonra futbol konuşalım. Bugün saha içerisinde futbolcular, kazandıkları galibiyeti kutlamak istiyorlar ama kutlayamıyorlar. Bir takım insanlar giriyor, fiziksel saldırıda bulunuyor. Biz bu insanları koruyamayacak isek, can güvenliği sağlayamayacaksak futbolun ne gereği var."
\
1
"ÖNCE CAN GÜVENLİĞİ"
"Durdur hocam futbolu. Futbolun bugün marka değerinden, 10 milyon dolara yarı otomatik ofsayt sistemi almaktan, 180 milyon dolara yayın ihalesi satmaktan daha değerli şeyler var, önce can güvenliği."
\