Arama Logo

Trabzonspor - Fenerbahçe için özel heyet
5
TRABZON'DA MAÇ SONU OLAY

Trabzonspor-Fenerbahçe derbisi sonrası Papara Park'ta istenmeyen olaylar yaşandı. Sarı-lacivertli futbolcuların orta sahadaki galibiyet sevinci sırasında bazı bordo-mavili taraftarlar sahaya girdi.

TRABZON'DA MAÇ SONU OLAY
4
OLAYIN YANKILARI DEVAM EDİYOR

Sahaya inen taraftarlardan biri de eline aldığı korner direğiyle Fenerbahçeli oyunculara doğru koştu. Polis ekipleri, yaşanan olaylara ait çok sayıda kamera kaydını incelemeye aldı. Olayların yankıları da sürüyor...

OLAYIN YANKILARI DEVAM EDİYOR
3
ALMANYA'DAN GELMİŞ!

Girdiği sahada yerinden söküp eline aldığı korner direğiyle Fenerbahçeli ekibe koşan kişinin, başkasının Passolig'i ile maça girdiği öğrenilirken, tribünden atlayıp, yeşil zemine ilk giren maskeli taraftar H.Ç.'nin ise Almanya'dan maça geldiği belirlendi. Polisin Yomra'da gözaltına aldığı maskeli H.Ç.'nin maçtan dakikalar önce arkadaşlarıyla maskesiz ellerini yumruk yaparak poz verdiği fotoğrafın sosyal medyada paylaşıldığı ortaya çıktı.

ALMANYA'DAN GELMİŞ!
2
HEYET GÖREVLENDİRİLDİ

İçişleri Bakanlığı 3'ü müfettiş 5 kişilik heyeti, Trabzon'a görevlendirdi. Trabzonspor Fenerbahçe maçı sonrasında çıkan olayları soruşturmak üzere Trabzon'a ulaşan heyet, gün içinde müsabaka öncesi ve sonrası alınan tedbirlerin yeterli olup olmadığını araştıracak.

HEYET GÖREVLENDİRİLDİ
1
TÜM KAYITLAR İNCELENECEK

Stadyumdaki tüm güvenlik kamera görüntülerini de izleyecek olan heyet, 12 şüphelinin ifadelerini inceleyip, saha olaylarının birileri tarafından organize edilip, edilmediğini araştıracak. [Sabah]

TÜM KAYITLAR İNCELENECEK