Arama Logo

Sebastian Szymanski için rekor bonservis!

Fenerbahçe'nin Polonyalı yıldızı Sebastian Szymanski için İtalya Serie A ekiplerinden Napoli devreye girdi. Milli futbolcuyu gözüne kestiren İtalyanlar sezon sonunda harekete geçecek.
6
SZYMANSKİ İÇİN NAPOLI İDDİASI

Fenerbahçe'nin yıldızı Sebastian Szymanski'nin adı transfer dedikodularına karışmış durumda. Avrupa'nın birçok dev kulübüne yazılan Szymanski için şimdi de Napoli iddiası ortaya atıldı.

SZYMANSKİ İÇİN NAPOLI İDDİASI
5
TEKLİF HAZIRLIĞI

İtalya Serie A ekiplerinden Napoli, Fenerbahçe'den Sebastian Szymanski için teklif yapmaya hazırlanıyor. Daha önce sarı-lacivertli ekipten Elif Elmas ve Kim Min Jae'yi transfer eden İtalyan devi, Szymanski için de devreye girdi.

TEKLİF HAZIRLIĞI
4
25-30 MİLYON EURO BEKLENTİSİ

Radio Marte'ye konuşan İtalyan gazeteci Nicolo Schira, Szymanski - Napoli iddiaları hakkında konuştu. Schira, Sarı-Lacivertlilerin Szymanski için 25-30 milyon euro civarında bir bonservis talep ettiğini açıkladı.

25-30 MİLYON EURO BEKLENTİSİ
3
TARİHE GEÇEBİLİR

Polonyalı yıldızın transferinin söz konusu rakamlara gerçekleşmesi durumunda Szymanski, Fenerbahçe tarihinin en yüksek bedelli transfer satışı olarak kayıtlara geçecek.

TARİHE GEÇEBİLİR
2
İYİ İLİŞKİLER YARDIMCI OLABİLİR

Nicolo Schira, açıklamasının devamında Napoli ile Fenerbahçe arasındaki iyi ilişkilerin Szymanski transferine yardımcı olabileceğini vurguladı.

İYİ İLİŞKİLER YARDIMCI OLABİLİR
1
BU SEZONKİ PERFORMANSI

Bu sezon toplam 46 maçta boy gösteren 24 yaşındaki futbolcu 12 gol, 14 asistlik skor katkısı verdi. Sebastian Szymanski'nin Fenerbahçe ile 2027 yılına kadar sözleşmesi bulunuyor.

BU SEZONKİ PERFORMANSI