Arama Logo

Rıdvan Dilmen'den değerlendirme
10
RIDVAN DİLMEN'DEN DEĞERLENDİRME
Spor yorumcularından Rıdvan Dilmen, Fenerbahçe'nin sahasında geriden gelerek kazandığı Pendikspor karşılaşmasını TV8.5 ekranlarında değerlendirdi. İşte Rıdvan Dilmen'in değerlendirmesi...
RIDVAN DİLMEN'DEN DEĞERLENDİRME
9
"PANİK HAVASI VARDI"

"80. dakikaya kadar devam eden bir panik havası vardı. İlk yarıda tamamiyle hiçbir şey üretemeyen bir Fenerbahçe vardı."

\
8
"ÇIKAN FRED OLMALIYDI"

"Maç içerisindeki değişiklikte kesinlikle çıkması gereken Mert Hakan değil Fred olmalıydı. Fenerbahçe'nin geriye düştüğü maçlarda geri dönerek kazanması çok önemli. Bugün İsmail'in olmaması ve Fred'in tam anlamıyla geri dönememesi Fenerbahçe orta saha katkısını çok düşürdü."

\
7
"İLK ALTERNATİF OLDU"

"Artık şunu net şekilde görebiliyoruz ki hem Szymanski'nin hem de Fred'in ilk alternatifi Mert Hakan oldu. Karşılaşmanın ilk yarısında 26 dakika oyunda kalmış korkunç bir şey bu."

\
6
"MAÇIN EN İYİSİ TADIC'Tİ"

"Bana göre sahanın en iyi oyuncusu yine Dusan Tadic'di bugün. Maç içerisinde Dzeko bile paniğe kapılırken Tadic tek sakin kalan oyuncuydu. Ferdi ve Mert Hakan'ın ikinci yarı performansını etkiliyen isim de Tadic'ti."

\
5
"TEBRİK ETMEK GEREKİYOR"
"İsmail Kartal'ı rotasyon konusunda tebrik etmek gerekiyor. Hedefleri doğrultusunda takım içini çok iyi dengelemiş."
\
4
"SÜPER LİG'İ TERCİH EDERİM"
"Ben Fenerbahçe'nin başında olsam Süper Lig'i, UEFA Konferans Ligi'ne tercih ederim."
\
3
"TAKIM PANİK HAVASINA GİRDİ"
"Ali Koç'un söylediği, 'Ben buradayken bizi şampiyon yapmazlar' sözünü çok yanlış buluyorum. O açıklamalardan sonra takım sürekli bir panik havasına girdi."
\
2
"BİHABER DEĞİLLER"

"Bu yıl ben teknik olarak yorum yapamıyorum. Bu izleyicilere ayıp çünkü izleyiciler her şeyi net şekilde görüyor. Bu hakemlerin yaptıkları artık zıvanadan çıktı. Ne MHK Başkanı'nın ne VAR'daki hakemlerin ne de Federasyon Başkanı'nın bu olaylardan bihaber olduklarını düşünmüyorum. Türk futbolunda şu anda rezaletler yaşanıyor. Süper Lig'in yanı sıra 1. Lig'de yaşananlar çok çok daha kötü. Eğer siz Türkiye futbolunda temizlik istiyorsanız netlik istiyorsanız Eyüpspor-Çorumspor maçının VAR kayıtlarını yayınlarsınız."

\
1
"İKİ TAKIMI DA ÜZMÜYORLAR"
"Bu sene ne Fenerbahçe'yi ne de Galatasaray'ı üzmüyorlar bunu net şekilde söyleyebilirim."
\