Arama Logo

Portekiz'de gündem Orkun Kökçü!

Benfica forması giyen Orkun Kökçü'nün, verdiği röportaj Portekiz'de gündem oldu. Portekiz basınında yer alan haberde, kulübün, 23 yaşındaki futbolcunun röportajından oldukça rahatsız olduğu belirtildi.
7
PORTEKİZ'DE GÜNDEM ORKUN

Benfica forması giyen Orkun Kökçü, verdiği röportajla Portekiz'in gündemine oturdu.

PORTEKİZ'DE GÜNDEM ORKUN
6
BENFICA'DA RÖPOTAJDAN RAHATSIZ

A Bola'da yer alan habere göre, Benfica'nın, milli futbolcunun verdiği röportajdan bir hayli rahatsız olduğu aktarıldı.

BENFICA'DA RÖPOTAJDAN RAHATSIZ
5
SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ!

Röportajın kulüpten izin alınmadan verilmesinin kulübün yönetmeliklerini açıkça hiçe sayıldığı anlamına geldiği ve kulübün özellikle Orkun'un teknik direktör Roger Schmidt ile ilgili söylediği sözlerden rahatsızlık duyduğu vurgulandı.

SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ!
4
KENDİNİ KANITLAMAK İSTİYOR

Orkun Kökçü'nün, Benfica'da kalmak ve kendini taraftara kanıtlamak istediği aktarıldı. Milli futbolcunun, teknik direktörün kendisine sahada verdiği yanlış rol nedeniyle başarılı olamadığını düşündüğü ve böyle bir röportaj verdiği kaydedildi.

KENDİNİ KANITLAMAK İSTİYOR
3
PARA CEZASI GÜNDEMDE

Benfica'da Orkun Kökçü'ye verdiği röportaj ceza nedeniyle para cezası verilmesinin masada olduğu belirtildi.

PARA CEZASI GÜNDEMDE
2
ORKUN KÖKÇÜ NE DEDİ?

Orkun Kökçü, verdiği röportajda, "Buraya geldiğimden beri beni özel hissettiren biri olmadı. Buna teknik direktör Roger Schmidt de dahil. Ben masaya vuran ya da taleplerde bulunan biri değilim ama belki de bana verdiği rol nedeniyle fazla mütevazıydım. Teknik direktör beni savunmaya yakın oynatıyor, bana her türlü görevi veriyor ama benim niteliklerimden en iyi şekilde yararlanmak istiyorsanız buna gerek yok. Ben ileriyi düşünen biriyim, ileriye attığım paslarla tanınırım. İstatistiklerim bunu ispatlıyor. Benfica için daha fazlasını verebilirim. Belki de hayal kırıklığım bundan kaynaklıdır." şeklinde konuşmuştu.

ORKUN KÖKÇÜ NE DEDİ?
1
BENFICA 25M€ ÖDEDİ

Benfica, 2023 yaz transfer döneminde Orkun Kökçü'yü Feyenoord'dan 25 milyon euro bonservis bedeliyle kadrosuna katmıştı. Benfica'da 34 maçta süre bulan Orkun Kökçü, 3 gol attı ve 10 asist yaptı.

BENFICA 25M€ ÖDEDİ