Arama Logo

Osman Şenher: "Resmen Türkiye'yi bölüyorlar!"
6
G.SARAY VE F.BAHÇE İÇİN YORUM
Osman Şenher, Milliyet'te Galatasaray ile Fenerbahçe arasında son dönemde yaşanan demeçleri değerlendirdi.
G.SARAY VE F.BAHÇE İÇİN YORUM
5
"NE KADAR AYIP, GÜNAH!"

"İki büyük kulüp, Türkiye’nin yarısı demek. Bu büyük camialar birbirlerini 'terör örgütü' olmakla suçluyor. Bu ne kadar ayıp ve günah. Her iki kulübü tutan kesimler içinde, ülkesi için şehit olmuş birçok insan var. Herhalde onların kemikleri sızlıyordur. Bu çamur atmalar, itibarsızlaştırmalar tam gaz gidiyor. Bunu konuşanların vicdanları rahat mı, bilmiyorum."

\
4
"TÜRKİYE'Yİ BÖLÜYORLAR"

"Lanet olsun şampiyonluğa! Futbol buysa, futbola da lanet olsun. Resmen Türkiye’yi bölüyorlar. Daha doğrusu oyuna geliyorlar farkında değiller."

\
3
"İÇİME SİNDİREMİYORUM"

"Başkanlar birbirlerini terör örgütüyle beraber olmakla itham ediyor. İşin en kötü tarafı da oyuna geldiklerinin farkında değiller. Bu kavgaya sevinenlerin ekmeğine yağ sürüyorlar. Kulüp başkanlarının ne derdi varsa, kulüplerini karıştırmadan her türlü kavgayı edebilirler, beni ilgilendirmiyor ama terörle ilgili yakıştırma yapmalarını içime sindiremiyorum."

\
2
"HATALARI KİMSE SÖYLEMİYOR"

"Diğer bir konu kulüplerin lehine yapılan hataları hiç kimse söylemiyor. Madem çok mertsiniz onları da söyleyin. Nasıl aleyhinize yapılan hataları şakır şakır konuşuyorsanız, onları da konuşun biz de sizi alkışlayalım. İki takımın 50 milyon taraftarını birbirine düşürüyorsunuz."

\
1
"FATURASI ÇOK AĞIR OLACAK"

"Çok yanlış yoldasınız. Bunun faturası çok ağır olacak. Aileleri bile birbirine düşüreceksiniz. Konuşurken dikkatli olun, tribünlere oynamayın."

\