Arama Logo

Ogün Temizkanoğlu: "Trabzon, F.Bahçe için gösteriş yaptı"
5
OGÜN TEMİZKANOĞLU'DAN YORUMLAR
TRT Spor yorumcusu Ogün Temizkanoğlu, Trabzonspor'un Fatih Karagümrük'ü 5-1 mağlup ettiği maçın ardından değerlendirmelerde bulundu.
OGÜN TEMİZKANOĞLU'DAN YORUMLAR
4
"ÇOK HAKLI BİR GALİBİYET OLDU"

"İkinci golden sonra Karagümrük oyundan koptu. Çok üstün oynadığı, haklı bir 3 puan aldı Trabzonspor. Her hattıyla çok çok iyiydi Trabzonspor. Orta sahadaki boşlukları görünce Mendy'i orta sahaya aldı Abdullah Avcı."

\
3
"BÜYÜK ÖZ GÜVEN OLDU"

"Trabzonspor büyük moral kazandı. Uzun zamandır farklı galibiyet almamışlardı ve büyük bir öz güven olacak bu. Rakip zorlamadığı zaman Trabzonspor daha iyi işler yapıyor. Her oyuncuyu çok istekli gördük sahada. 1-0 geri düştükten sonra gösterilen reaksiyon çok önemliydi."

\
2
"FENERBAHÇE'YE MESAJ VERDİ"

"Geçen hafta çok dağınık bir Trabzonspor vardı. Bugün baktığımızda sanki Fenerbahçe maçına gösteriş yapıyor gibilerdi. Arzulu, coşkulu bir takım vardı. Karagümrük'ün görüntüsü de çok çok kötüydü. Kaleci Taha ile ilgili herkesin kafasında soru işareti vardı ama Taha'yı göremedik bile."

\
1
"ORTA SAHADA YARATICI İSİM OLMALI"

"Trabzonspor orta sahada üretken oyuncuya sahip olmak zorunda. Berat kesici, Umut Güneş beklentinin altında... İstekli ama daha tempolu olmak zorunda. Trezeguet ve Visca olmasa Trabzonspor'un etkisi olmayacak hücumda."

\