Arama Logo

Nicolo Zaniolo'dan transfer açıklaması!
17
ZANIOLO'DAN TRANSFER İTİRAFI

Galatasaray'ın Aston Villa'ya kiraladığı Nicolo Zaniolo, sezon sonunda sarı kırmızılı takıma geri dönecek. İtalyan oyuncu ülke basınına flaş bir transfer açıklaması yaptı. İşte detaylar...

ZANIOLO'DAN TRANSFER İTİRAFI
16
"İMKANSIZI YAPACAĞIM"

Avrupa Şampiyonası'nda?

"Öyle umalım. Çocukken kurduğum hayallerden biri de milli takımla büyük bir turnuvada oynamaktı. Çağrılmak için imkansızı yapacağım"

\
15
"OYUN SİSTEMİNİ SEVİYORUM"

- Spalletti seni Inter'de çok genç yaşta bıraktıktan sonra kayıp zamanı telafi etmek istiyor gibi görünüyor.

"Onunla mükemmel hissediyorum, oyun sistemini seviyorum, çok şey öğreniyorum"

\
14
"ÖNEMLİ OLAN BİR ARADA KALMAK"

- Ama dikkat edin: Spalletti, playstationları ve gece geç saatlerde oynanan kart oyunlarını sevmiyor.

"Bu yüzden kampta bize izin verilen şeyleri yapacağız. Önemli olan bir arada kalmak: büyük bir hedef uğruna küçük fedakârlıklar yapmak gerekebilir."

\
13
"PEP, KLOPP, MOU İLE AYNI SEVİYE"

- Siz de Unai Emery'den bir şeyler öğreniyor musunuz? Aston Villa'da çok fazla oynamıyorsun.

"Bu doğru ve muhtemelen daha fazla alanı hak ettiğimi itiraf ediyorum. Ancak tam da bu nedenle Emery'i daha objektif bir şekilde tanımlayabilirim: O en iyilerden biri, beni her açıdan geliştiriyor. Onu Guardiola, Klopp ve Mourinho ile aynı seviyeye koyuyorum."

\
12
"ZATEN TEKNİK DİREKTÖRDÜ"

-Bu üçünden en iyi tanıdığınız Roma tarafından gönderildi.

"Ne diyeceğimi bilmiyorum, bunu beklemiyordum ve Mourinho için üzülüyorum. Ama durumu içeriden bilmediğim için yorum yapamam. Bana De Rossi'yi sorarsanız size daha net bir cevap veririm. Onun başlangıcına hiç şaşırmadım. Daniele oynadığında zaten antrenörlük yapıyordu. Benim için çılgın bir kaptan."

\
11
ROMA İLE AYRILIK SÜRECİ

-Yeri gelmişken Roma'dan ayrılmanızla ilgili gerçeği anlatır mısınız? Birçok kişiye yazdık ve anlattık.

"Basit. Harika bir hikayeydi. Çok sevdim ve karşılık gördüm. Ama hayatta olduğu gibi futbolda da her şey biter. Böyle olduğunda, anıyı kalbinizde tutarak ayrılmak daha iyidir. Özel bir şey olmadı. Gerçek şu ki Roma ile aramızda bir şeyler kopmuştu ve karşılıklı anlaşmayla konuyu uzatmanın bir anlamı olmadığına karar verdik.

ROMA İLE AYRILIK SÜRECİ
10
"BÜYÜDÜM VE OLGUNLAŞTIM"

"Büyüdüm ve olgunlaştım. Sakatlıklar ve babalık beni daha iyi bir adam yaptı. Ancak beni hala birçok zorluğun beklediğini biliyorum"

\
9
GALATASARAY'DA NELER OLDU?

"Hiçbir şey, orada da her şeyimi verdim. Bu benim ilk yurt dışı deneyimimdi ve Türkiye bir İtalyan için anlaşılması çok daha zor bir yer. Neyse ki İstanbul'da birçok vatandaşımla karşılaştım. Bakalım yazın neler olacak."

GALATASARAY'DA NELER OLDU?
8
KONFERANS LİGİ SÖZLERİ

-Piyasa açılmadan önce tarihte Konferans Ligi'ni iki kez kazanan ilk futbolcu olabilirsiniz.

"Aslında bunu düşünüyorum. Ve bu fikir ilgimi çekiyor. Roma ile Tiran'da oynadığımız ve finalde attığımız belirleyici gol kariyerimin en önemli anı olmaya devam ediyor. Umarım bunu tekrarlayabilirim"

KONFERANS LİGİ SÖZLERİ
7
"GELECEĞİM G.SARAY'IN ELİNDE"

-Gelecekten bahsettiğinize göre İtalya'yı özlüyor musunuz?

"Elbette, hem de çok. Arkadaşlarımı, ailemi, oğlumu. Ama artık geleceğimi belirlemek kulüplere kalmış: bu kart Galatasaray'ın elinde. Bu arada Monchi'ye beni 19 yaşındayken Roma'ya transfer ettikten sonra hala benimle ilgilendiği için minnettar olduğumu söylemeliyim"

\
6
"ASTON VILLA'YA KONSANTREYİM"

-Peki, geri dönüyor musun? Milan diyorlar.

"Kim bilir. Menajerim Claudio Vigorelli'den sadece somut bir şey olduğunda beni bilgilendirmesini istedim. Şimdi Aston Villa'ya konsantre olmalıyım."

\
5
"LAZIO MÜMKÜN DEĞİL"

-Birileri Roma'ya, Lazio tarafına dönebileceğinizi bile düşünüyor.

"Hiçbir şey bilmiyorum. Ama yine de dürüst olmak istiyorum: Roma'nın benim için temsil ettiği şey ve Lazio taraftarlarına duyduğum saygıdan dolayı, bu mümkün olmayan bir durum olur."

\
4
"CİDDİ SAKATLIK YAŞADIM"

-Kötü çocuk, hiçbir zaman tam olarak gelişemeyen büyük yetenek etiketi üzerinizde ağırlık yaratmaya mı başladı?

"Hayır, ben hala çok gencim. Ve çok şükür ki pek çok meslektaşımın tüm kariyeri boyunca karşılaşmadığı iki ciddi sakatlık yaşadım'

\
3
"BAŞARACAĞIM"

-Herhangi bir takıma kendinizi tavsiye etmek zorunda kalsaydınız, neyi vurgulardınız?

"Ben güçlü, bütüncül ve motive bir oyuncuyum ve hala dünyayı fethetme arzum var. Başaracağım."

\
2
GALATASARAY'IN BEKLENTİSİ

Sarı-Kırmızılılar’ın oyuncudan beklentisi 20 milyon Euro. Eğer istenen bonservis bedeli verilirse Zaniolo’nun satışına yönetim tarafından onay verilecek.

GALATASARAY'IN BEKLENTİSİ
1
OYUNCUNUN PERFORMANSI

24 yaşındaki futbolcunun bonservisinin bulunduğu Galatasaray ile sözleşmesi 2027 yılına kadar devam ediyor. Bu sezon Aston Villa ile 32 maça çıkan İtalyan yıldız, 3 gol atma başarısı gösterdi.

OYUNCUNUN PERFORMANSI