Arama Logo

Mehmet Özdilek'ten değerlendirme
8
MEHMET ÖZDİLEK'TEN DEĞERLENDİRME
Spor yorumcularından Mehmet Özdilek, Beşiktaş'ın deplasmanda Gaziantep FK'ya 2-0 mağlup olduğu karşılaşmayı TRT Spor ekranlarında değerlendirdi. İşte Mehmet Özdilek'in o değerlendirmesi...
MEHMET ÖZDİLEK'TEN DEĞERLENDİRME
7
"45 DAKİKADA 1 POZİSYON VARDI"

"Koskoca 45 dakikada Beşiktaş'ın sadece Masuaku'nun içeriye çevirdiği topta Semih'in dokunamadığı bir pozisyon vardı o kadar. Zaynutdinov'ın orta sahaya çekilmesi, Muçi'nin sol kenara atılması Beşiktaş'ın hücum gücünü çok düşürdü."

\
6
"BİTSEDE GİTSEK DÜŞÜNCESİ VAR"

"İkinci yarı bir reaksiyon bekledik ancak Beşiktaşlı oyuncuların, 'Bu sezon bitsede artık evimize gitsek' gibi bir düşüncesi var. Oyuncular kendilerini göstermek için en ufak bir çaba içerisinde değil."

\
5
"HİÇBİR ŞEY TUTMADI"
"Fernando Santos'un devre arasında yaptığı değişiklik, maç içerisinde 4-4-2'ye dönmesi gibi denediği hiçbir şey tutmadı."
\
4
"NEDEN OYNAMIYOR ACABA"
"Onur Bulut kötü oynuyor sadece bu maç değil önceki maç ondan önceki maç. Devre arasında bir takviye yapıldı oraya. Jonas Svesson. Neden oynamıyor acaba?"
\
3
"BU KADAR HATA YAPMAMALI"
"Musrati maç içerisinde o kadar basit pas hataları yaptı ki. O kalitede bir oyuncunun bu kadar hata yapmaması gerekiyor."
\
2
"SPONTANE OYUN DEVAM EDİYOR"
"Yapılan değişikliklerle bir sürü oyuncunun yeri kayıyor oyuncuların yeri değişiyor ancak oyunda bir değişiklik olmuyor. Spontane bir oyun devam ediyor."
\
1
"ANADOLU KULÜBÜ GİBİ OYNUYOR"
"Beşiktaş hakikaten bir Anadolu kulübü gibi gidiyor."
\