Arama Logo

Mauro Icardi için transfer yanıtı!
10
NİHAT KIRMIZI'NIN AÇIKLAMALARI

Galatasaray Sportif A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi Nihat Kırmızı, takımın gündemiyle ilgili Radyospor'da Özgür Sancar'a önemli açıklamalarda bulundu.

NİHAT KIRMIZI'NIN AÇIKLAMALARI
9
SÜPER KUPA AÇIKLAMASI

7 Nisan'da Fenerbahçe ile Şanlıurfa'da oynanacak Süper Kupa maçının ertelenmesine dair söylentileri yorumlayan Nihat Kırmızı, "Galatasaray'a erteleme talebi gelmedi, bir görüş yok, eğer gelirse yönetim kurulumuz ve başkanımız bunu değerlendirilir. Böyle bir talep gelirse bir karar alınır. Ama şu anda bir talep yok. Belirlenen takvime göre motivasyonumuzu yapıyoruz. Eğer talep gelirse başkanımız yanıt verir" dedi.

SÜPER KUPA AÇIKLAMASI
8
"BU TAKVİM DOĞRU"

Mevcut fikstürün gayet ideal olduğunu belirten Kırmızı "Fenerbahçe'nin Avrupa kupası maçları ve son zamanlarda yaşanan olaylar belki de ciddi şekilde ertelemeye teşvik edebilir ama bana göre bu takvim doğru bir takvim. Bu takvimle yola devam etmeliyiz bana göre. Talep gelir mi gelmez mi bilmiyoruz. Belki hiç gelmez talep" sözlerini sarf etti.

\
7
MAURO ICARDI AÇIKLAMASI

Adı transfer söylentilerine karışan Arjantinli golcü Mauro Icardi hakkında konuşan Nihat Kırmızı "8 haftamız kaldı, Icardi'de tüm oyuncularımız gibi çok önemli bir oyuncumuz. Kendisi burada ve Galatasaray'da çok mutlu. Sosyal medyada da paylaşıyor bunu. Futbolda dün, bugün ve yarın yoktur, her şey olabilir. Ama Icardi dahil tüm oyuncularımızla transferle ilgili bir şey konuşmuyoruz. Süper kupa maçı dahil son 9 maçımız kaldı. Kimsenin transferle kafasını karıştırmak istemiyoruz" diye konuştu.

MAURO ICARDI AÇIKLAMASI
6
HAKIM ZIYECH YORUMU

Hakim Ziyech'in durumunu değerlendiren sarı-kırmızılı yönetici, Fasl oyuncu hakkında "Kasımpaşa maçında önemli katkılarda bulundu Ziyech. Zor bir maçtı ve kazandık. Önemli bir futbolcumuz. Şu an transferle ilgili hiçbir futbolcumuzla ilgili bir şey söylememiz söz konusu değildir. Eğer böyle bir şey olsa sayın Erden Timur basını bilgilendiriyor." ifadelerini kullandı.

HAKIM ZIYECH YORUMU
5
DRIES MERTENS

Dries Mertens'in camia ile kısa sürede özdeşletiğini ifade eden Nihat Kırmızı oyuncunun sözleşmesi ile alakalı "Bir taraftar ve yönetim olarak Mertens'i çok seviyoruz. İkinci sezonu olmasına rağmen Icardi gibi ödeşleşti takımımızla. Futbolu bırakma kararı bireysel bir karardır. Şu an bu konuları konuşmuyoruz ama dediklerim kendi görüşüm. İkna edebilecek sebepler varsa eğer ve Galatasaray'a katkısının olacağı düşünülüyorsa Mertens ile konuşulur. Keyifle izlemeye devam etmek isteriz, Mertens'in de görüşleri kıymetli ama şu anda bunları konuşmuyoruz. Belki de Fenerbahçe ile Ali Sami Yen'de oynayacağımız maçla şampiyon olacağız ve ondan sonra bu konulara gireriz" dedi.

DRIES MERTENS
4
BARIŞ ALPER YILMAZ

Takımla sözleşme uzatması gündemde olan Barış Alper Yılmaz'ın kendini çok geliştirdiğini belirten Nihat Kırmızı "Barış çok önemli mesafe kat etti. Barış'la ilgili eleştiriler vardı ilk geldiğinde. Okan hoca ile birlikte yukarıya doğru çok önemli bir ivme kazandı. Çok kıymetli ve genç bir oyuncumuz, gelecekte de hem milli takımda hem de Galatasaray'da çok önemli işler yapacağına inanıyoruz. Barış dediğiniz gibi çok önemli bir futbolcu, bu sezon her mevkide oymanası ve Okan hoca ile olan uyumu olarak kendisini çok geliştirdi." dedi.

BARIŞ ALPER YILMAZ
3
SACHA BOEY

Devre arasında Galatasaray'dan Bayern Münih'e transfer olan Sacha Boey hakkında konuşan Nihat Kırmızı, "Önümüzdeki yaz transfer döneminde olur mu bilemem ama Boey gibi maddi anlamda veya futbol kariyeri boyunca takıma çok şeyler kazandırabilecek bir futbolcu" ifadelerini kullandı.

SACHA BOEY
2
1
"SEÇİM KONUŞMUYORUZ!"

Sezon sonunda yapılacak başkanlık seçiminin şu an ana gündem maddesi olmadığını belirten Kırmızı "Seçim konuşmuyoruz, tek hedefimiz son 8 hafta ve Süper Kupa. Seçim zamanı gelince tabii ki de gönlümüzden geçer Dursun başkanımızın devam etmesi yönünde. Galatasaray futbol ve maddi güç olarak iyi bir yöne girdi. Bu Dursun başkanın yönetiminin, gelecek sezonda yapacakları projeleri bitirerek Galatasaray'a katkıda bulunmasını temenni ediyorum." dedi.

\