Arama Logo

Levent Tüzemen: "Haftanın olayı hissiyatımsı"
7
TÜZEMEN'DEN YORUMLAR!

Spor yorumcusu Levent Tüzemen, Fenerbahçe, Ali Koç ve hakem kararlarıyla ilgili dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu. 

TÜZEMEN'DEN YORUMLAR!
6
"3 TEMMUZ'DA ÇEKİLMEDİ"

"Fenerbahçe, 3 Temmuz sürecini yaşadığında ligden çekilmedi. Ersun Yanal ile de şampiyon oldu. Röportajda futbolcusu başka konuşuyor, '8 maç sonra şampiyonuz' diye. Hocası aynı şeyi konuşuyor, başkanı ise farklı konuşuyor. Her telden bir ses var."

\
5
"TEK BAŞINA MI KARAR VERİYOR"

"Ali Bey tek başına mı karar veriyor yoksa etrafındaki insanlarla görüş alışverişinde mi bulunuyor veya onların etkisinde mi kalıyor?"

\
4
"KULÜBÜN SAHİBİ OLMAN LAZIM"

"Benim anlamadığım şey bu kadar büyük bir camiada bu kararlar bu kadar basit mi alınır. Ancak kulübün sahibi olmalısın bunu yapmak için. Bunu yapmak kolay değil. Buna devlet bile izin vermez. Böyle bir şey olur mu?"

\
3
"HAFTANIN OLAYI HİSSİYATIMSI"

"Haftanın olayı 'hissiyatımsıdır.' Öyle dediler. Görmemişler ama hissetmişler. Bin tane kamera var, görüntü var ama görmeleri gereken yerde hissederek vermişler. Bu hakemlere kızıyorlar, iyi de para alıyorlar gözümüz yok ama işinizi adam gibi yapın."

\
2
"BÖYLE ÖLÜMCÜL KAZALAR OLUR"

"Sahada maç yönetemeyeceksin diye elindeki hakemlik ehliyetini aldığın insanlara sen VAR'ı emanet edersen böyle ölümcül kazalar yaşarsın. Gördüklerimizi söylediğimizde insanlar alınıyor. Bizim söylediklemizi maçtan sonra hakem orada konuşsa ne olur? Ne değişiyor!"

\
1
"LİGİ DİZAYN ETMEK İSTİYOR"

"Ali Koç, Türk futbolunu yeniden dizayn etmek istiyor. Benim dediklerim olsun diyor, dünyada böyle bir şey var mı abi?"

\