Arama Logo

Kerem Aktürkoğlu: "Rakip sadece Fenerbahçe değil"
5
KEREM'DEN AÇIKLAMA!

Galatasaraylı futbolcu Kerem Aktürkoğlu, Beşiktaş derbisinin ardından konuşulacak açıklamalar yaptı.

KEREM'DEN AÇIKLAMA!
4
"SADECE FENERBAHÇE RAKİP DEĞİL!"

Ligde sadece Fenerbahçe ile yarışmadıklarını söyleyen Kerem Aktürkoğlu "Bugün bazı şeyler çok kesinleşti. Sahada bazı üstünlüklerin bizde olduğunu gösterdik. Sadece Fenerbahçe ile yarışmıyoruz, herkes bize karşı birlik oluyor. Bugün de o birlikteliği biraz da olsa bozduk." dedi.

\
3
"KENDİ SAHAMIZDA GİBİYDİK"

Derbiyle ilgili konuşan Kerem Aktürkoğlu "Böyle zamanlarda birlik olmak, takım ruhunu ortaya koymak çok önemliydi. Taraftarımız da 90 dakika susmadı. İç sahada oynuyor gibi hissettik. Karakter koyduk, zor bir deplasmanda kazandık." ifadelerini kullandı.

\
2
"HAYALLERİMİZ VARDI! ŞİMDİ SÜPER LİG"

UEFA Avrupa Ligi ve Türkiye Kupası'ndan elenmeleri hakkında da konuşan Kerem Aktürkoğlu "Beklentiler çok fazlaydı. Hayallerimiz vardı. Biraz hayal kırıklığı yaşamanın moral bozukluğu vardı. Çok önemli bir lig devam ediyor, buna sarılacağız. Takım yemeğinde birlikteliği sahaya yansıtacağımızı konuştuk. Daha farklı kazanabilirdik. Rakibimizin de pozisyonu var ama hak edilmiş galibiyet aldık." dedi.

\
1
"MAÇTAN ÖNCE BEN KONUŞTUM!"

Beşiktaş'ın yeni stadında ilk kez kazanmalarıyla ilgili de açıklama yapan Kerem Aktürkoğlu "Tüpraş Stadı'nda kazanamamıştık. Bunu hiç konuşmadık, sadece maçın önemini ve kazanmamız gerektiğini konuştuk" diyerek sözlerini noktaladı.

\