Arama Logo

İtalya'dan Semih'e yakın takip

BEŞİKTAŞ HABERLERİ: Serie A’nın dev kulüpleri Napoli, Juventus, Milan, Inter ve Roma, Beşiktaşlı Semih Kılıçsoy'un Ümit Milli Takım'daki performansından etkilendi.
6
MİLLİ TAKIM'DA BOŞ GEÇMEDİ

A Milli Takım kampından sürpriz şekilde Ümit Milli Takım’a gönderilmesi eleştiri toplayan Beşiktaşlı golcü Semih Kılıçsoy, Gürcistan’dan sonra İtalya filelerini de havalandırdı.

MİLLİ TAKIM'DA BOŞ GEÇMEDİ
5
SCOUTLAR İZLEDİ

Ümit Milli Takım’ın deplasmanda İtalya ile 1-1 berabere kaldığı müsabakada çok sayıda scoutun tribünde yer aldığı ve Semih’i izlediği belirlendi.

SCOUTLAR İZLEDİ
4
NAPOLI, JUVE, MILAN, ROMA

Serie A’nın dev kulüpleri Napoli, Juventus, Milan, Inter ve Roma’ya bağlı yetenek avcılarının 18 yaşındaki futbolcunun performansından etkilendikleri öğrenildi. Bu kulüplerin yanı sıra yine Serie A’dan farklı ekiplerin de müsabakada Semih’i takip ettikleri bildirildi.

NAPOLI, JUVE, MILAN, ROMA
3
YÜZDE YÜZ KONSANTRE

Semih Kılıçsoy’un A Milli Takım’dan Ümit Milli Takım’a gönderilmesini problem etmediği aktarıldı. Yetenekli futbolcunun milli görev bilinciyle ve yüzde 100 konsantre biçimde işini yaptığı vurgulandı.

YÜZDE YÜZ KONSANTRE
2
SANTOS 11'DE FORMA VERECEK

Bu arada Semih’in milli formayla iki maçta iki gol atması teknik patron Fernando Santos’un da yüzünü güldürdü. Portekizli hocanın, genç yıldızın performansını yakından takip ettiği ve çok beğendiği belirtildi. Bir süredir Başakşehir maçının taktik çalışmaları üzerinde duran Santos’un kritik karşılaşmada Semih’e yine 11’de forma vereceği öğrenildi.

SANTOS 11'DE FORMA VERECEK
1
BU SEZON PERFORMANSI

Beşiktaş'ta bu sezon 27 maçta süre bulan Semih Kılıçsoy, 10 gol attı ve 1 asist yaptı. [Milliyet]

BU SEZON PERFORMANSI