Arama Logo

İsmail Kartal: "Rehavet olmayacak"
6
İSMAİL KARTAL'DAN AÇIKLAMALAR
Fenerbahçe teknik direktörü İsmail Kartal, Konferans Ligi'nde Union Saint-Gilloise karşılaşması öncesinde basın toplantısı düzenledi. İşte İsmail Kartal'ın açıklamaları...
İSMAİL KARTAL'DAN AÇIKLAMALAR
5
"KAZANDIK AMA TURU GEÇMEDİK"
"Oynadığımız takım; genç ve sistem takımı. İlk maçta taktik plana bağlı kalarak çok iyi mücadele ettik. Biz en kötü beraberlikle ayrılmayı planlıyorduk, 3-0 oldu. Net bir galibiyet oldu ve buraya avantajlı geldik. Ancak 3-0 kazandık diye turu geçmedik. Futbolda her şey olabilir. Aynı ciddiyetle en iyisini verip turu geçmek istiyoruz."
\
4
"KISMEN ROTASYON OLABİLİR"

"Kısmen rotasyon olabilir. Avrupa maçlarından sonra lig maçları biraz zor oluyor. Rakibimiz de zorlandı ve 1-1 berabere kaldı lig maçında. Ülke puanını yükseltmek için gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz."

\
3
"REHAVET OLMAYACAK"

"Oyuncularımla konuştum, rehavet olmayacak. Hepsi maçın ciddiyetinin farkında. Yarın için en büyük motivasyonumuz, taraftarımızın önünde iyi bir oyun sergilemek."

\
2
"TEDAVİSİ DEVAM EDİYOR"

"Tadic bu periyota alışmış bir oyuncu. Keyif alıyor bu maçlardan. İrfan döndü, Kent de Avrupa kadrosunda var. King'in tedavisi daha devam ediyor."

\
1
"ŞAMPİYONLUĞA İNANIYORUZ"
"Biz şampiyon olacağımıza inanıyoruz, fizik olarak da iyi durumdayız. Geriye düştüğümüz maçlarda da bunu gösteriyoruz. Taktik disipline bağlı kalıyoruz ve özgüvenli bir oyun gösteriyoruz."
\