Arama Logo

İsmail Kartal'dan galibiyet sonrası açıklama!
10
İSMAİL KARTAL'IN AÇIKLAMALARI
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Adana Demirspor karşılaşmasının ardından açıklamalarda bulundu. İşte İsmail Kartal'ın sözleri...
İSMAİL KARTAL'IN AÇIKLAMALARI
9
"ÇOK İYİ HAZIRLANDIK"

"Maça çok iyi hazırlandık. Camia olarak bir bütün olduk. Sezonun en iyi ilk 25-30 dakikasını oynadık. Ok net gol pozisyonları bulduk. İlk yarı önde bitirmek isterken, basit hatandan devre 1-1 bitti."

\
8
"TARAFTARA ARMAĞAN OLSUN"

"Oyuncularla konuştuk, oyunu ele aldık. Kazanmamız gerektiğini onlara söyledik. İyi futbol oynadık, iyi mücadele ettik. Farklı şekilde kazandık. Muhteşem Fenerbahçe taraftarlarına armağan olsun."

\
7
NEDEN LIVAKOVIC YEDEK?

"Domonik Livakovic'in yerine neden İrfan Can Eğribayat'ı oynattınız?"

"İlk 11'de kimler var, yedek kulübesinde kimler var? İyi baktınız mı? Bu soruyu bana soruyorsunuz ama iyi baktınız mı oraya? Kaç tane Türk vardı yedek kulübesinde? İki tane! Serdar Dursun ve Çağar Söyüncü vardı. Diğerleri genç çocuklar."

NEDEN LIVAKOVIC YEDEK?
6
"TÜRK OYUNCU YOKTU"

"Sahada 3 Türk oyuncuya bir şey olsa, yerlerine sokacağımız Türk oyuncu yok. Sakatlık, değişiklik olmasına yönelik elimizin rahat olması için İrfan'ı oynattık. Futbolda hata da olabilir. Hatasını da telafi etti. Çok iyi oynadık biz. İki top direkten döndü. Çok farklı da maç bitebilirdi."

\
5
SÜPER KUPA AÇIKLAMASI

"Süper Kupa için erteleme istedik, zaman varken bunu yapmadılar ve bizi sıkıştırdılar. Bu tarihi bize dikte ettiler. Başkan ve yönetimle, Süper Kupa için konuştuk. Düşüncelerimizi ilettik. Yönetimin alacağı her karara hazırız. U-19 Takımı'nı kimin çalıştıracağı konusunu henüz konuşmadık."

SÜPER KUPA AÇIKLAMASI
4
"KRİZLERİ YÖNETMEYİ BİLİYORUM"

Kriz yönete yönete, krizleri nasıl yöneteceğimi biliyorum. Krizleri ekip olarak iyi yönettik. Motivasyonu yükselttik. Taraftarlarımıza ve camiamıza, Fenerbahçe'nin nasıl oynadığını gösterdik. Taviz vermeden yolumuza devam etmemiz gerektiğini anlattım. Çok güçlü oynayarak bunu yaptık, oyuncularımıza teşekkür ederim.

\
3
"CEZA BEKLEMİYORDUK"

"Ceza almayı beklemiyorduk. Dünyada çıkan haberleri gördünüz. Yine bir ilk bize oldu. Ceza beklemezken, iki oyuncumuz ceza aldı. İtiraz ettik. Bakalım ne çıkacak. Bazı oyuncular bu olaylara ilk kez şahit oldu. Yabancılar özellikle şaşkın, karamsar ve üzgündü. Konuştuk, hepsi iyi durumda."

\
2
"KRUNIC İŞTE BU!"

"Rade Krunic'i ben size soruyorum. Nasıl buluyorsunuz? Maça damga vurdu değil mi? İşte Krunic bu, devam gelecek. Adaptasyon dönemi yaşıyor. Milan'da farklı oynuyordu, Türkiye'de futbol farklı. Burada kaos futbolu var. İki haftadır performansı yükseldi. Maça damgasını vurdu ve üstüne koyarak devam edecektir."

\
1
SAKATLIK AÇIKLAMASI!

"İsmail Yüksek, Fred, Michy Batshuayi; Olympiakos maçına yetişecek mi?"

İsmail Kartal: "Sakatlıklar her kulüpte oluyor. Milli takımlara giden oyuncularımız 56 maça çıkmış. Elimizdeki sağlıklı oyuncularla plan yapıyoruz. Maç maç değerlendirerek gidiyoruz. Yetişebileceklerini düşünüyorum. İrfan Can Kahveci kasığında ağrı olduğunu söyledi. Çok fazla ciddi olmadığını düşünüyorum."

SAKATLIK AÇIKLAMASI!