Arama Logo

İsmail Kartal: "Avrupa'nın dikkatini çekti!"
12
İSMAİL KARTAL'IN AÇIKLAMALARI
Fenerbahçe Teknik Direktörü İsmail Kartal, Union Saint-Gilloise karşılaşmasının ardından konuştu. İşte İsmail Kartal'ın sözleri...
İSMAİL KARTAL'IN AÇIKLAMALARI
11
"ÇOK İYİ ANALİZ ETTİK"
"Bu takımın ne kadar organize olduğunu, iyi futbol oynadığını ve mücadele ettiğini biliyorduk. Çok iyi analiz ettik. Evimize bile gitmedik 3-4 gün. En küçük detayları bile es geçmedik. Planı günlerde düşündüm. Turu geçmek için buraya gelmiştik. Planımzı işledi. Oyuncular verdiğimi görevlere sadık kalarak, çok iyi mücadele ettiler. 3-0 gibi net bir galibiyet aldık. Avantaj elde ettik. Buradaki güzel oyun ve galibiyetten dolayı oyuncularımı tebrik ediyorum. Buraya kadar gelen taraftarımıza da teşekkür ediyorum."
\
10
"ÜLKE PUANI İÇİN ÖNEMLİ"
"Bu takımın hem ön direğe hem de arka direğe goller attığını biliyorduk. Bizden uzun bir takımdı, bunun önlemini aldık. Aynı zamanda 7 gol yediler duran toptan. Buna iyi çalıştık. Daha sonra oyunu tutmasını iyi başardık. Kompakt bir şekilde rakibin karşısında kaldık. Üretkenliklerini durdurunca, kendi oyunumuz ön plana çıktı. Net bir galibiyet elde ettik. Ülke puanı için çok önemliydi. Hem de camiamızın beklediği oyun gücüyle kazandığımız için çok mutluyum"
\
9
OOSTERWOLDE'NİN PERFORMANSI

"Jayden bu sene bizimle birlikte çok büyük bir gelişim içerisinde. Genç bir oyuncu. Atletizmi yüksek, fizik gücü iyi. Hem stoper hem sol bekte gelişimine katkı sağladık. Bugün sol bek başladı, stopere geçti. Attığu golle büyük kulüplerin dikkatini çektiğini düşünüyorum. İyi ve önemli bir oyuncu bizim için. Kendisini de ayrıca tebrik ediyorum. Elimizdeki oyuncuları en iyi şekilde değerlendirmek için çalışıyoruz. Bizim de bir katkımız olduysa ne mutlu bize. Hem kendisi hem de Fenerbahçe'yle ilgili çok daha iyi şeyler olur umarım"

OOSTERWOLDE'NİN PERFORMANSI
8
SAKATLIKLAR
"Şu anda herhangi bir şey yok. Doktorla konuşmadık. Şu anda bir şey söylemem doğru değil bunlarla ilgili."
SAKATLIKLAR
7
"ÇOK BÜYÜK MORAL OLDU"

"Bu akşamki rakibimize karşı ekibimle birlikte çok iyi çalıştık, çok iyi analiz ettik. En küçük detayları bile ıskalamadan, her şeyi çalışarak oyuncularımıza anlattık. Buraya gelmeden önce bütün hazırlıklarımızı tamamladık. Tekrar tekrar yaptıklarımızın üzerinden geçtik. Rakibimiz çok dirençli, organize, çok mücadele eden bir takım. Onlara karşı nasıl oynamamız gerektiğiyle ilgili planlar yaptım. En doğru planın bu akşamki bu oyun olduğuna karar verdik. Bu oyun üzerinde çok çalıştık. Oyuncular da bu akşam ellerinden gelenin en iyisini yaptık. Güzel bir galibiyet aldık. Ülke puanı için çok önemli olduğunu biliyorduk. Hem taraftarımıza hem camiamıza bu güzel galibiyetin çok büyük moral olduğunu söyleyebilirim. Oyuncularımı tebrik ediyorum. Buraya gelen ve bizi destekleyen taraftarımıza teşekkür ediyorum"

\
6
İSMAİL YÜKSEK VE ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ

"İsmail enerjisi yüksek, çok savaşı bir oyuncu. Sezon başından beri konuşuyoruz. Futbolunu nasıl daha ileri götürebiliriz diye sürekli görüşüyoruz. İsmail sezon başından bu yana kadar kendisinin de hırslı olmasıyla buraya hak ederek geldi. Bizim için ve Türk futbolu için çopk önemli. Önü açık. Çok fazla önemli bir şey olduğunu sanmıyorum. Çağlar için de MR sonuçlarından sonra net bir şekilde anlayabiliriz."

İSMAİL YÜKSEK VE ÇAĞLAR SÖYÜNCÜ
5
JAYDEN OOSTERWOLDE

"Atletimizine güvenerek ve performansıyla bize katkı sağlayacağını düşünerek tercih ettik. Sezon başından beri gelişimine katkı sağladık. Oynamak isteyen ve çok çalışan bir oyuncu. Kendi gelişimine kendisi de katkı sağlamıştır. Önü çok açık. Çok büyük oyuncular arasına girebileceğini düşünüyorum. Avrupa'nın birçok büyük kulübü şu anda da takip ediyor. Güzel bir maç çıkardı. Kendisini tebrik ediyorum."

JAYDEN OOSTERWOLDE
4
"SANCILI GEÇTİK"
"Ben takımımın başarısı için uğraşıyorum. Aldığımız sonuçlar, kırdığımız rekorlara takılmak istemiyorum. Her geçen gün takımımı nasıl ileri taşıyabilirim, oyun gücümüzü daha iyiye nasıl getirebiliriz, benim bütün düşüncem bu. Zaman zaman düşüşler oldu. Ama bir anda stoperde 5 oyuncumuz olmadı, orta sahada 4 oyuncumuz olmadı. Biz o arayı sancılı geçirdik. Ama sakat oyuncuların yavaş yavaş dönmesiyle birlikte sezon başında nasıl başladıysak, oralara dönmeye başladık. Bu şekilde devam etmek istiyoruz."
\
3
"SABIRLI OYNAYIP KAZANDIK"
"Çok fazla detaya girmeyeceğim. Rakibi iyi analiz ettik. Kompakt oynamaya çalıştık. Bazı alanlara onlara vermedik. Sabırlı oynayıp bu akşamki galibiyeti hak ettik. Çok fazla detaya girmeyeceğim çünkü rövanş maçı var."
\
2
"FAVORİLER ARASINDAYIZ"
"Bu akşamki galibiyetten sonra bu turnuvanın en favori takımı haline geldiniz. Buna katılır mısınız?"

İsmail Kartal:
"En favori demeyelim de en favoriler arasında diyelim"
\
1
"AYNI NOKTADAYIZ"
"Ayrıca turnuvaya başladığımızdan bu yana gidebildiğimiz yere kadar gitmek istiyoruz. Aynı yerdeyiz biz."
\